37 مدل بهترین کرم ضد چروک و سفت کننده ( صورت ) ایرانی و خارجی

البته می بایست یک محصول را با پوست خود تست نمایید چون یک محصول ممکن است برای نوع خاصی از پوست ها مناسب باشد. برخی از کرمهای دور چشم خواص ضدآفتاب هم دارند که البته مخصوص روز هستند.به نظر میرسد که مراقبت از دورچشمها حتی در سنین خیلی کم میتواند تاثیر زیادی داشته باشد. حتی رنگ پوست را بهبود بخشد. در این سنین سعی کنید از محصولی استفاده کنید که حاوی رتینول باشد تا خطوط ریز دور چشم، بافت و حتی رنگ پوست را بهبود بخشد. را بهبود می بخشد . بخصوص ترکیب این دو ماده جهت حفظ طراوت و شادابی پوست بانوانی که در دوران یائسگی به سر می برند توصیه شده است. از این محصولات با توجه به خشکی پوست خود روزی یک یا دو مرتبه استفاده کنید. عصاره گل همیشه بهار علاوه بر خاصیت ضد التهابی، باعث بازسازی و نوسازی پوست می شود و مکمل تاثیر روغن آووکادو در جلوگیری از ایجاد چین و چروک می باشد. حتی می توان برای جلوگیری از پیدایش چروک های گردن، روی گردن هم از آن استفاده کرد. همچنین دقت داشته باشید که از کرم ضد چروک نباید انتظار معجزه داشت و حتی قویترین کرم ضد چروک هم قادر است تا حدی جروکهای قدیمی را کمرنگ کند اما قادر خواهد بود که مانع از انتشار چروک در سطح پوست شما شود.

همچنین باید اسید هیالورونیک هم برای حفظ رطوبت پوست داشته باشد. برای زنان جوان در سنین 20 تا 30 سالگی تمرکز باید بر محافظت از UVA و مواد ضد پیری مانند کراتین و اسید هیالورونیک باشد. در صورتی که بخواهید روند پیری را بر روی پوست تان کند تر کنید می توانید از روش های بسیاری استفاده کنید. بنابراین، محصولی را خریداری کنید که برای سن شما مناسب است. ممکن است فرد با توجه به شرایطش حتی در سنین بسیار کمتر مثلا ۲۰سالگی احتیاج داشتهباشد از چنین کرمهایی استفاده کند. دورچشم ها حتی در سنین خیلی کم می تواند تاثیر زیادی داشته باشد. این کرم ها می توانند چروک های سطحی را نیز از بین ببرند. 3- برای از بین بردن چین و چروک های صورت از کرم هایی استفاده کنید که حاوی ترکیبات ضدچروک باشد، مانند رتینوئیدها که علاوه بر افزایش تولید کلاژن، سبب از بین رفتن و یا به حداقل رساندن خطوط و چین و چروک های صورت می شوند.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، متخصصان ایرانی برای ساخت کرم ضد چروک فوری از موثرترین عصاره گیاهان در پیشگیری، درمان چین و چروک، ورم و پف صورت بهره گرفتهاند که بعد از مصرف، به مرور زمان با استحکام و بهبود حالت کشسانی پوست به رفع شل شدگی و افتادگی پوست کمک میکند. این کرم خاویار که جزو پرفروشترین محصول سایتهای فروش آنلاین مانند آمازون بوده، توسط برند لوینا (Levina) ساخته شده است. کرم یوس هیدرا دارای بافتی سبک با جذبی سریع است. می توانید از یک کرم با فرمولاسیون سبک تر استفاده کنید. همچنین اگر پوست حساسی داشتید می توانید یک شب در میان از بهترین کرم ضد چروک استفاده نمایید. همچنین استفاده از عصاره مور در فرمولاسیون این کرم، خاصیت ضد پیری بودن آن را افزایش میدهد. کشیدن سیگار سبب تنگ شدن عروق خونی در لایه های بیرون پوست می شود همچنین به کلاژن و الاستین موجود در پوست نیز آسیب می رساند.

محصولات حاوی این اسید با از بین بردن سلولهای مرده پوست به رشد سلولهای جدید کمک میکنند. از اثرات مهم دیگر این پپتید، افزایش استحکام اتصالات بین لایه هاى درم و اپیدرم مى باشد که با افزایش سن سست مى گردند. به این علت که علاوه بر افزایش تولید کلاژن، موجب از بین رفتن و یا کاهش خطوط و چین و چروک های صورت می گردند. به گفته بسیاری از متخصصین پوست کلینیک صدف استفاده از کرم دورچشم بسیار حایز اهمیت میباشد برای اینکه پلک چشم فاقد غدد چربی است و به خاطر همین بسیار نازک است و دور چشم اولین نقش را در صورت برای نشان دادن سن شما به عهده دارد. اگر می خواهید چین و چروک پوست خود را کاهش دهید، تنها نباید به استفاده از بهترین کرم ضد چروک اکتفا کنید. پس با استفاده از کرم چشمی با فرمول ملایم، خطوط ریز را پراکنده و چین و چروکها را درمان کنید. کرمهای ضدچروک بیشتر از بهوجود آمدن و عمیقتر شدن چروکها جلوگیری میکنند، بنابراین بهتر است قبل از بهوجود آمدن چروکها به فکر آنها باشیم.شاید بتوان گفت بهترین سن شروع استفاده ازچنین کرمهایی ۳۰ سال است اما باید بگویم استفاده از این کرمها نباید به همین سن اختصاص پیدا کند.