37 مدل بهترین کرم ضد چروک و سفت کننده ( صورت ) ایرانی و خارجی

عصاره طبیعی ابریشم، عامل فعال این محصول گلیکو پروتئین سرسین می باشد. برای چروکهای وسیع و عمیقی که اتفاق افتاده است باید از روشهای دیگر استفاده کرد، ولی برای جلوگیری از عمیقتر شدن چروکها استفاده از این کرمها می تواند مفید باشد. وقتی سن بالا می رود، کلاژن و الاستین پوست کم میشود، بنابراین بیشتر داروها و روشهای درمانی مختلف برای از بین بردن چروکها بهگونهای طراحی شدهاند که کلاژن و الاستین زیر پوست را تحریک کنند و در نتیجه این تحریک، پوست سفتتر شود و چروکها نمود کمتری داشتهباشند. بعد از مشخص شدن نوع پوست می توانید کرم مناسب صورت خود را خریداری نمایید. در واقع تاثیر ترتینوئین روی کلاژنسازی ۹ماه بعد از مصرفش اتفاق میافتد. اینکه فقط کرم را روی خط چروک بمالید اصلا فایدهای ندارد، باید کرم را روی کل پوست بمالید تا تحریک کلاژنسازی یکنواختی اتفاق بیفتد. ترکیبات اسید میوه سلولهای زیر پوست را تحریک میکنند تا کلاژنسازی و ساخت الاستین زیاد شود. کرمهای ضدچروک را نباید فقط روی چروکها استفاده کرد، باید از کرمهای ضدچروک روی کل صورت استفاده کرد حتی می توان برای پیشگیری از بهوجود آمدن چروکهای گردن، روی گردن نیز مالید، پشت کف دست را نیز کرم ضدچروک بمالید تا کمی از جوانی آن را حفظ کنید.

خشکی پوست بهطور کاذب می تواند منجر به ایجاد چروکها شود ولی اینکه بگوییم کسانی که پوست خشک دارند زودتر دچار چروکها می شوند، چندان صحیح نیست، چون وقتی پوست خشک است فرد احساس میکند چروکها زودتر اتفاق افتادهاست. کرمهای ضدچروک چه عوارضی دارند؟ با این حال ، عوامل دیگری مانند محیط، سبک زندگی ناسالم ، کم آبی و قرار گرفتن در معرض آفتاب ، در پیری زودرس نقش بسزایی دارند. حاوی فولیک اسید و نیاسین و مواد معدنی همچون کلسیم، سدیم، آهن، پتاسیم، کروم، منگنز، مس و روی خاصیت لکه بری، جوانسازی و بهبود کلاژن سازی پوستحاوی عصاره های(نعنا، عصاره اکالیپتوس، آلوئه ورا و عصاره رزماری)جلوگیری از آفتاب سوختگیآبرسان پوست و تسکین دهندهبدست آمده از تخمیر آب برگ گیاه آلوئه ورامناسب برای استفاده آقایان و خانم هامناسب برای انواع پوستاین محصول شامل ۲ عدد ژل لیفتینگ سودا مدل آلوئه ورا میباشد. این محصول با استفاده از کمپلکس آملیوکس حاوی ویتامین E، عصاره گیاه خار مریم و ترکیب ارزشمند کارنوزین دارای خواص ضد چروک و آنتی اکسیدانی قوی می بشاد.کاهش خطوط پيشانی تا 24% و خطوط پنجه کلاغی پای چشم تا 27% طی مصرف یک ماه، مهار رادیکال های آزاد برای پیشگیری از آسیب های پوستی و سرطان پوست،افزایش قابلیت ارتجاعی پوست و استحکام آن ،مرطوب کنندگی و التیام بخشی و سنتز کلاژن از دیگر خواص این مخصول می باشد.

محصولات الارو کرم ضد چروک و آبرسان الارو به صورت سرم و کرم عرضه شدهاند. ما برای سهولت کار شما، لیستی از ۳۰ نمونه کرمضد چروک ارزان،با قدرت سفت کنندگی بالا و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با بالا رفتن سن و کاهش کلاژن سازی پوست مرگ سلولی اتفاق می افتد که سبب پیری پوست می شود، اما بهره گیری از کرم های ضد چروک این روند پیری را کاهش می دهد. روزی دو بار کرم را به موضع مورد نظر بمالید و در طی روز از ضد آفتاب استفاده کنید. کرم دور چشم هم از نظر ترکیبات مثل کرم ضدچروک صورت است، فقط به این واسطه که پوست دور چشم نازکتر و حساستر است غلظت آن کمتر است. رتینول که یکی از مشتقات ویتامین A است خاصیت ضد چروکی دارد و در اکثر کرمهای لیفتینگ حضور دارد. دور چشم مهمتر است یا ضد چروک؟ زیرا فشار روی صورت هنگام خواب میتواند منجر به ایجاد چروک پوستی شود. مهمترین عارضه کرم ضدچروک این است که می تواند در پوست خشکی، قرمزی یا حساسیت ایجاد کند و نمی توان پیشبینی کرد این عارضه در چه کسانی دیده می شود اما بهطور علمی ثابت شده است وقتی فرد تعداد دفعات مصرف کرم را کم کند، قطعا این عارضهها کمتر میشود.

منشا این نوع کرمها نیز از کرمهای ضدچروک است ولی ترکیباتی به آنها اضافه شده که قوام پوست را افزایش می دهد و در نتیجه قوی تر هستند چون درصد مواد ضدچروک آنها بیشتر است و پوست را بیشتر سفت می کنند؛ بنابراین چروکها کمتر می شوند. که باعث خشک شدن پوست در نتیجه ایجاد چروک در پوست می شود. وقتی می خواهید استفاده از کرمهای ضدچروک را آغاز کنید، بهتر است همه انواع آن را استفاده کنید. این کرم مناسب برای انواع پوستها است و در جهت از بین بردن چین و چروکهای ایجاد شده بر سطح پوست به شما یاری میرساند و در طی استفاده منظم و مداوم فرم و حالت پوست شما را کمکم به حالت اولیه خود بازمیگرداند. جهت فعال شدن ساختمان پوست و نفوذ کرم به تمام سطح پوست میتوانید به آرامی ضربه هایی را به پوست وارد نمایید. این محصول دارای خاصیت ضد چروکی بوده و برای پس از پیلینگ و لیزر درمانی جهت تغذیه و کمک به روند بازسازی سلولهای پوست قابلاستفاده میباشد؛ و با دارا بودن کلاژن، ویتامین E, C و آلاتنویین، باعث استحکام و افزایش انعطافپذیری پوست میگردد. با استفاده از کرم های ضد چروک در کوتاه ترین زمان ممکن به نتایج خیره کننده ای دست پیدا می کنید.