37 مدل بهترین کرم ضد چروک و سفت کننده ( صورت ) ایرانی و خارجی

حتی اگر پوستی آکنه دار و چرب دارید این شستشو مداوم به رفع سریع چربی و آلودگیها کمک میکند؛ اما نباید از مرطوب کردن پوست بعد از هر بار پاکسازی غافل شوید. بنابراین کسانی که پوست خشک دارند، باید استفاده از کرمهای مرطوبکننده و حتی در بعضی موارد کرمهای چربکننده را در برنامه خود قرار دهند تا چروکهای پوستی کمتر خود را نشان دهند. همچنین باید بدانید کرمهای دور چشم را باید فقط زیر چشم استفاده کرد و از مصرف آن در بالای چشم خودداری کنید. باید درنظر گرفته شود، یعنی نمیتوان بهطور کلی به همه توصیه کرد در ۳۰ سالگی مصرف این کرمها را شروع کنند مگر اینکه با توجه به موارد خاص سنهای بالاتر استفاده شود و معمولا کرمها نیز برای سن بالای ۳۰ طراحی شده است. میکرودرم ابریژن در افرادی که رنگ پوست آنها تیره است توصیه نمیشود زیرا احتمال تغییر رنگ پوست آنها وجود دارد. کرمهای روز و شب ساخته و پرداخته شرکتهای دارویی است و هیچ دلیلی وجود ندارد که بیمار هم از یک کرم روز استفاده کند و هم از یک کرم شب. هیالورونیک اسید مادهای است که زیر پوست قرار دارد و کم شدن آن باعث به وجود آمدن چروک میشودو این نوع کرمها ساخت این ماده را تحریک میکنند تا کلاژنسازی بیشتر شود.

از بهترین کرمهای ضد چروک هم که استفاده کنید باید ابتدا اصول نگهداری و مراقبت از پوست خود را تغییر داده و اصلاح کنید. بنابراین اگر بهدنبال دارویی باشیم که این رادیکالها را از بین ببرد در جلوگیری از چروک بسیار موثر است و آنتی اکسیدانها همین نقش را بازی می کنند و ویتامین C وE جزو همین آنتیاکسیدانها هستند. ترتینوئین درمان اصلی جوشهای زیر پوستی است اما میتواند در بهبود چروکها نیز بسیار موثر باشد، چون در دراز مدت روی سنتز کلاژن تاثیر می گذارد. طبق مطالعات انجام شده، استفاده مداوم ۹۰ روزه از ژل آلوئه ورای سودا میتواند کلاژن سازی پوست را افزایش داده و همچنین باعث بهبود خاصیت ارتجاعی آن گردد. نکته آخر اینکه درنظر داشته باشید که در استفاده کرم ضد چروک خود به تنهایی برای بهبود چروکهاس سطح پوست شما مناسب نیست بلکه باید در کنار استفاده از آن تغذیه سالم، نوشیدن آب کافی، استفاده از کرم ضد آفتاب و قرار نگرفتن مستقیم در معرض تابش خورشید، استفاده از لوازم آرایشی و بهداشت مرغوب، تمیز کردن سطح پوست پیش از خواب، استفاده نکردن بیش از حد از عضلات صورت و…

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید کرم ضد چروک در اختیار شما قرار دهد. 6. با توجه به بافت متفاوت محصولات ضد چروک که معمولا به شکل های کرمی، سرمی، بالمی، لوسیونی، ژلی، کرم ژلی عرضه می شوند، پیش از خرید حتما بافت محصول انتخابی خود را از قسمت مشخصات محصول کنترل کنید. 2. محصولات ضد چروک معمولا در مدل های مختلفی از جمله تیوپی، کاسه ای، پمپی و قلمی عرضه می شوند. این کرم از کمپانی لورآل یکی دیگر از محصولات از بین برنده چین و چروک است که با تقویت بافت داخلی پوست و سفت کردن این بافت ها ، با فرمول ویژه و موثری ، در عین شاداب ، نرم و لطیف نگه داشتن پوست ، چروک های ایجاد شده در سطح آن را از بین می برد. چه مدت باید از محصولات ضد چروک استفاده کنید؟ صبح و شب پس از تمیز کردن پوست، مقدار مناسبی از کرم ضد چروک را روی پوست صورت و گردن قرار داده و با انگشتان روی تمام صورت پخش نمایید. کرم ضد چروک ایرانی سینره با ایجاد حالت آرامش در عضلات صورت، فشار ناشی از انقباض عضلات بر روی پوستتان را از بین برده و به رفع چین و چروکهای پوست کمک میکند.

چرا که با افزایش سن پوستتان کیفیت همیشه خود را از دست خواهد داد و شروع به ایجاد خطوط ریز و چروکهای کوچک در صورتتان خواهد شد. کرم ضد چروک شب: این کرم ها با مرطوب کردن و تغذیه پوست در طول شب، ظاهر چین و چروک را کاهش می دهند و با خاصیت ارتجاعی، پوست را سفت می کند و به دلیل خاصیت مرطوب کنندگی در بازسازی پوست در طول شب نقش تاثیر گذاری دارد. تحریک سلول های پوستی برای ساخت کلاژن تقریبا یک فرآیند بلندمدت است و در ماه های اول استفاده از این گونه کرم ها و لوسیون ها احتمالا هیچ تغییری مشاهده نخواهید کرد؛ بنابراین فرد باید به طور درازمدت از اینگونه داروها استفاده کند تا کلاژن سازی درون پوست اتفاق بیفتد. قطعا نتیجه استفاده از کرم ضد چروک را می توانید در طولانی مدت مشاهده نمایید. برای اتنخاب کرم مناسب شما ابتدا باید تفاوت کرم های ضد چروک ( Anti Wrinkle ) و کرم های ضد پیری ( Anti Age ) را بدانید. در قدم بعدی از بین بردن سلول های مردن و کلاژن سازی سه امر مهمی است که با کرم های ضد چروک از آن شما می شود.