22 تا از بهترین کرم ضد چروک ایرانی و خارجی 2022 [انواع پوست]

این ماده یک آنتی اکسیدان است و اثر سایر آنتی اکسیدان ها را بر روی پوست نیز افزایش می دهد. این محصول جوان کننده و مرطوب کننده عمقی پوست یوده ، فاقد پارابن می باشد. در ادامه چند نمونه از روتین پوستیای که به جوان ماندن آن کمک میکند و عوامل موثر آن را ذکر میکنیم. در واقع هر چقدر پوست شفاف تر و درخشان تر باشد، فرد زیباتر به نظر می رسد. آفتاب مهمترین دلیل چین و چروک و پیر به نظر رسیدن پوست است. نکته آخر اینکه درنظر داشته باشید که در استفاده کرم ضد چروک خود به تنهایی برای بهبود چروکهاس سطح پوست شما مناسب نیست بلکه باید در کنار استفاده از آن تغذیه سالم، نوشیدن آب کافی، استفاده از کرم ضد آفتاب و قرار نگرفتن مستقیم در معرض تابش خورشید، استفاده از لوازم آرایشی و بهداشت مرغوب، تمیز کردن سطح پوست پیش از خواب، استفاده نکردن بیش از حد از عضلات صورت و… به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، متخصصان ایرانی برای ساخت کرم ضد چروک فوری از موثرترین عصاره گیاهان در پیشگیری، درمان چین و چروک، ورم و پف صورت بهره گرفتهاند که بعد از مصرف، به مرور زمان با استحکام و بهبود حالت کشسانی پوست به رفع شل شدگی و افتادگی پوست کمک میکند.

وقتی سن بالا می رود، بدن دیگر مانند قبل قادر به تولید کلاژن نیست و همین امر سبب می شود پوست نتواند زیبایی و طراوت خود را حفظ کند و به مرور زمان شکسته می شود. عصاره جنسینگ به کاهش آثار پیری، کاهش لک و بهبود رنگ پوست، مبارزه با آکنه بهبود ناهمواری های سطح پوست و تقویت بافت پوست کمک می کند. این دسته از بهترین کرم ضد چروک با افزایش آب پوست، موجب افزایش کلاژن سازی پوست می شوند. با استعمال کرم ضد چروک سینره بر روی پوست، از آن در برابر آلودگی، خشکی هوا و عوامل مخرب محیطی مراقبت میشود و چروکهای سطحی رفع و عمق چینوچروکها کاهش پیدا میکند. ماده موثر اصلی کرمهای ضد چروک را آلفا هیدروکسی اسید، ویتامینها، پپتیدهای غنی و آنتی اکسیدانها تشکیل میدهند. کرم ضد چروک به طور کل اثربخشی آنتی اکسیدان ها را درون پوست افزایش می دهد و یا غدد پوستی را برای تولید سبوم یا همان چربی پوستی تحریک می کند.

رتینول یکی از مشتقات ویتامین A است و به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی که دارد، برای کاهش چین و چروک ها در بهترین کرم ضد چروک استفاده می شود. همچنین این ماسک مواد مغذی مورد نیاز پوست را تامین می کند، رنگ پوست خود را سفید و درخشان می کند، از ایجاد چروک، آکنه، جوش و سایر مشکلات دیگر پیشگیری می کند و از همه مهم تر به دلیل تقویت کلاژن سازی پوست بافت پوست را فوق العاده جوان و محکم می کند. این شکستگی به صورت چروک بر روی پوست ظاهر می شود. بعضی ها معتقدند که رژیم غذایی افراد می تواند بر روی پوست آن ها اثر بگذارد و چین و چروک به وجود بیاورد. همچنین می تواند پوست مرده را لایه برداری می کند و اثر رادیکال های آزاد را خنثی می کند. اشعه خورشید: دشمن اصلی پوست می باشد و باعث از بین رفتن فیبرهای الاستین وکلاژن می شوند که به دلیل حمله الکترون های آزاد شده (uv) به عناصر ساختاری پوست اتفاق می افتد، تحلیل رفتن فیبرهای کلاژن و الاستین موجب ظهور علائم پیری به صورت چروک وخطوط خفیف و خشکی پوست می شود. زعفران همچنین همراه با ویتامین E و گلیسیرین باعث رطوبت رسانی قوی به پوست شده و از ایجاد چین و چروک جلوگیری می کنند و در نهایت باعث ایجاد درخشانی پوست می شوند.

کاهش تولید کلاژن، خشک تر شدن پوست و افزایش سن را می توان یکی از عوامل اصلی ایجاد چین و چروک و پیدایش خطوط ریز دانست که تا حد زیادی با استفاده درست از کرم ها و محصولات مراقبتی از پوست در سنین پایین تر می توان خطوط های قبلی را از بین برد و از ایجاد چروک جدید جلوگیری کرد. بنابراین با محافظت از پوست در برابر آثار مخرب و حفظ رطوبت مورد نیاز می توان تا حدود زیادی پیری را به تعویق انداخت. به عبارت دیگر استفاده همزمان از چندین محصول میتواند باعث التهاب پوستی و بروز مشکلات بیشتر شود. همچنین پپتید مس، دیگر ترکیب مؤثر این محصول، نقش مهمی در سنتز کلاژن و الاستین و استحکام پوست دارد. در این بخش از پست شما با ترکیبات مهم در تولید کرم های ضد چروک آشنا می شوید و حتما در هنگام خرید محصول از وجود این تریکبات در کرم ضد چروک مطمئن شوید. دسته دیگر از كرم های ضد چروک كه به تازگی مورد استفاده قرار می گیرد، كرم های حاوی اسید هیالورونیك است.