22 تا از بهترین کرم ضد چروک ایرانی و خارجی 2022 [انواع پوست]

برخی از کرمهای دور چشم خواص ضدآفتاب هم دارند که البته مخصوص روز هستند.به نظر میرسد که مراقبت از دورچشمها حتی در سنین خیلی کم میتواند تاثیر زیادی داشته باشد. در صورتی که چروک ها بیش از حد باشند و باعث افتادگی پلک بشوند، با کمک جراحی هم می توانیم آن ها را درمان کنیم. افراد سیگاری معمولا پوست نازکتری نسبت به غیر سیگاری ها دارند و پوست آنها مستعدتر برای بروز علائم پیری زودرس می باشد. مانند افراد که دارای پوست چرب، پوست خشک، پوست حساس و یا پوست طبیعی هستند. دارای خاصیت کلاژن سازی که به کاهش چینوچروک کمک شایانی میکند. این کار باعث میشود که اطراف چشم روشنتر شود و تولید کلاژن در پوست تسریع گردد. کرم آبرسان و حجم دهنده والنسی مدل GOLD Pearl از طریق عملکرد منحصر به فرد پودر مروارید و حفظ رطوبت در لایه میانی پوست باعث افزایش حجم و بهبود ظاهر پوست می گردد .

کرمهای دور چشم حاوی مواد مرطوب کننده، ویتامین A، C، E و در مواردی لایه برداربسیار ضعیفی هستند که نقش بافتسازی دارند. ما می گوییم کرمهای ضدچروک را ابتدا فرد یک یا دو شب در هفته استفاده کنید و درصورتی که عارضهای بهوجود نیامد به مرور دفعات استفاده از کرم را افزایش دهید و به هر شب برسانید در غیراین صورت همان مثلا ۲ بار در هفته را ادامه دهید. کرم های ضدچروک فقط پیشگیری کنندهاند و خاصیت درمانی ندارند. اگر توقع دارید که پوستی پر از چین و چروک را به دست کرم های ضد چروک بسپاری و پوستی صاف و شفاف تحویل بگیرید همین جا باید شما را متوقف کنم زیرا که سخت در اشتباه هستید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از ۳۰ نمونه کرمضد چروک ارزان،با قدرت سفت کنندگی بالا و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. کرم ضد چروک پریکاتن Parikatan که دارای عصاره ی فیتوپلانکتون ها را با فناوری بیوپلاسما به کار گرفته اند.این محصول دارای مجوز وزارت بهداشت و تاییده سازمان غذا و دارو با عنوان سیب سبز سلامت است که این بزرگترین تاییده ی برای اثرگذاری و بی ضرر بودن یک محصول است.

این کار باعث می شود که اطراف چشم روشن تر شود و تولید کلاژن در پوست تسریع شود. به گفته بسیاری از متخصصین پوست کلینیک صدف استفاده از کرم دورچشم بسیار حایز اهمیت میباشد برای اینکه پلک چشم فاقد غدد چربی است و به خاطر همین بسیار نازک است و دور چشم اولین نقش را در صورت برای نشان دادن سن شما به عهده دارد. کلینیک تخصصی پوست و مو صدف، بهترین کلینیک تزریق چربی در اصفهان است که فرصتی ویژه را برای علاقه مندان به زیبایی فراهم خواهد کرد. سلولهای مرده در سطح آن شکار می شوند. پوست عکس العمل نشان میدهد، نباید آن را اطراف چشم زد. اطراف چشم باشد، نباید آنها را دور پلک مالید. منشا این نوع کرمها نیز از کرمهای ضدچروک است ولی ترکیباتی به آنها اضافه شده که قوام پوست را افزایش می دهد و در نتیجه قوی تر هستند چون درصد مواد ضدچروک آنها بیشتر است و پوست را بیشتر سفت می کنند؛ بنابراین چروکها کمتر می شوند. همچنین بدون توجه به نوع پوست (اعم از خشک، نرمال، مختلط و چرب) میتوانید از آنها استفاده کنید. استفاده از یک محصول مناسب حول و حوش 20 سالگی برای محکم و بیچروک ماندن چشمها بسیار مفید است.

مثلا اگر میخواهید از سرمهای ضد پیری در شب استفاده کنید، بهتر است یک لایه کرم روی آن قرار گیرد مخصوصا اگر پوستتان خیلی خشک باشد. کرم مرطوب کننده نمیتواند از به وجود آمدن چین و چروک پیشگیری کند اما آب موجود در پوست را به دام میاندازد و به طور موقت به بهبود خطوط و چروک صورت کمک میکند. آیا استفاده از این کرمها الزامی است یا پوشش مناسب در آفتاب مثل داشتن عینک آفتابی میتواند از ایجاد چروک دور چشم پیشگیری کند؟ در این سنین شما نیاز به محصولی دارید که حاوی فاکتورها رشد با نام مستعار فاکتورهای رشد اپیدرمال ( egf) باشند. نوع پوست: اولین نکته ای که قبل از خرید کرم ضد چروک باید به آن توجه کنید نوع پوست شما می باشد. نتیجهاش چیست. اگر قرمزی، جوش، تاول و سوزش دیدید از آن استفاده نکنید. سرمها به طور مجزا برای دور چشم استفاده میشوند اما استثناهایی هم وجود دارد. همچنین آلاینده های هوا ، گردو خاک و تهویه نامناسب هوا از عوامل خارجی مضر برای پیری پوست به شمار می روند. ۳ – برای از بین بردن چین و چروک های صورت از کرم هایی استفاده کنید که حاوی ترکیبات ضدچروک باشد، مانند رتینوئیدها که علاوه بر افزایش تولید کلاژن، سبب از بین رفتن و یا به حداقل رساندن خطوط و چین و چروک های صورت می شوند.