22 تا از بهترین کرم ضد چروک ایرانی و خارجی 2022 [انواع پوست]

برای همین بعد از شستشوی صورت به روش صحیح، استفاده از محصولات آبرسان از اهمیت زیادی برخوردار است. خوشبختانه امروزه روشهای بسیاری برای کاهش روند پیری صورت و چین و چروک در پوست وجود دارد که با استفاده از آنها بعد از شروع سن سی سالگی می توانید روند پیری صورت را بسیار کاهش دهید. همچنین کرم صورت سی گل خاصیت جوانکنندگی و سفت کنندگی نیز دارد. استفاده از این کرم برای اشخاص زیر 35 سال توصیه میشود چرا که از ایجاد چروک پیشگیری میکند و علائم پیری بر روی پوست را کنترل میکند.کرم ایج ریکاوری الارو هم از شل شدگی و افتادگی پوست جلوگیری به عمل میآورد و خاصیت نرم کنندگی و تقویت کنندگی هم دارد. کیفیت محصولات این برند در زمینه مراقبت پوست به حدی خوب است که مورد تایید متخصصان پوست نیز می باشد. توکسین بوتولینیوم A نیز میتواند تا حدی چروکهای قسمت خارجی پلک را برطرف کند. در این کرم اسیدهای میوههای مختلف استفاده شده تا بتواند چروکهای پوست را بدون پوسته پوسته کردن برطرف کند.

چروک های موقت: خفیف وکم عمق هستند و با کشیده شدن از بین می روند وابسته به پیری پوست است ممکن است با سرعت کمتر ویا بیشتر به صورت چروکهای دائمی در آیند. كرم را به صورت دايره اي روي صورت بزنید. ذرات ریز آلاینده ها با نشستن روی پوست منافذ آن را به طور کامل مسدود کرده و با بستن راه تنفس پوست موجب خشکی و چین و چروک می شود. به نرور زمان با انجام حرکت های تکراری روی پوست مانند خندیدن، پلک زدن و… استفاده از این کرم ها به مرور تاثیر خود را بر پوست صورت می گذارند و نمیتوانید پس از استفاده از آنها در مدت زمان کوتاهی از عدم عملکردشان شکایت کنید. از دیگر مزایای کرم ضد چروک فوری، این است که این محصول بیشتر نقش اورژانسی دارد، چرا که نوع و دوز مصرفی محتویات کرم ضد چروک فوری درمولند متفاوت است و به محض استفاده از آن، چروک های ریز و عمقی از بین می رود و احساس کشش در پوست ایجاد می شود و بهترین انتخاب برای گرفتن بهترین نتیجه در کوتاه ترین زمان است. کرم ضد چروک و آبرسان الارو در کنار سایر محصولات جوان کننده آن، ضمن رفع خطوط ریز و چین و چروک ها باعث افزایش قوام و الاستیسیته پوست شده و باعث افزایش کلاژن و الاستین سازی در سطح پوست میشوند.

با توجه به تاثیر آن در قوام و آبرسانی پوست، در اکثر کرمهای ضد چروک حضور دارد. میکرونیدلینگ روشی است که در آن پزشک از تعدادی سوزن بسیار ریز برای ایجاد سوراخهای کوچک درون پوست استفاده میکند تا بدن را تحریک کند به ایجاد واکنش و ترمیم پوست بپردازد. در جلسه مشاوره پزشک با توجه به نوع پوست شما بهترین نوع پیلینگ را معرفی میکند تا نتایج دلخواه تان را به وجود بیاورد. اوازم بهداشتی که با پوست سروکار دارند علی الخصوص پوست صورت اگر استاندارد و اورجینال نباشند صدمات جبران ناپذیری به پوست خواهند شد. بهترین منبع آنتی اکسیدان ها میوه های تازه و سبزیجات است، اما کرم های ضد چروک هم آنها را دارند. سری سلولار بوست نوتروژینا خاصیت آنتی اِقین دارند که با تمرکز روی نقاط چروک افتاده صورت باعث از بین رفتن چین و چروک شده و شادابی و لطافت پوست را به ارمغان می آورند.

کرم ضد چروک و خصوصا کرم ضد چروک قوی بدین صورت عمل میکند که با کلاژنسازی چروکهای سطح پوست را از هم جدا کرده و راه انتشار را میبندد. محصولات ضد پیری می توانند اثر مرطوب کننده را از طریق مواد مختلف مانند اسید هیالورونیک ارائه دهند. شما باید به مدت چندین هفته روزی یک یا دو بار از محصولات ضد چروک استفاده کنید تا بتوانید تغییرات پوست خود را احساس نمایید تا بتوانید تغییرات پوست خود را احساس نمایید. بنابراین فرد باید صبور بوده و به طور منظم و دراز مدت از بهترین کرم ضد چروک استفاده كند تا كلاژن سازی در پوست اتفاق بیفتد. وقتی شما شروع به استفاده از کرم های ضد چروک می کنید مدت زمانی طول می کشد تا متوجه شوید که چه محصولی برای شما کار می کند و چه محصولی روی پوست شما خوب جواب نمی دهد. از جمله نقاط پوست که بیشتر از بقیه موارد در معرض پیری زود رس قرار دارد اطراف چشم می باشد. همچنین عوامل محیطی نظیر قرار گرفتن در معرض نور خورشید، می توانند باعث کاهش تولید کلاژن و اشکال در تولید الاستین شوند، بدین ترتیب پوست شما را خشک و چروک می کند.