10 نکته درباره کرمهای ضدچروک !

خرید یک کرم موثر و خوب می تواند شما را از گرفتن نتیجه فوق العاده شگفت زده کند و یا با تاثیر نداشتن باعث دلسردی شما شود! با خرید ضد آفتاب و مرطوب کننده شروع کنید. آلفابیزابولول نیز نقش ضد التهاب و ضد عفونی کننده را در فرمولاسیون این کرم دارد. این کار به شما کار می کند کرم و یا ماسکی که حاوی موادی می باشد که به آن حساسیت و یا آلرژی دارد نخرید. همانطور که می دانید راه های بسیاری برای برطرف کردن چین و چروک وجود دارد. وقتی از یک محصول ترمیمی و جوان کننده به ویژه کرم ضد چروک استفاده می کنید، راه حل های خانگی می تواند بسیار به شما کمک کنند. هر کدام از عمل های زیبایی که برای رفع چین و چروک صورت و گردن استفاده می شود، عوارضی دارند که ممکن است تا چند هفته و یا چند ماه باقی بمانند. اگر مواد آرایشی و هر گونه آلودگی روی پوست شما بماند، دچار بیماری های پوستی مثل جوش و چین و چروک می شوید. اما اگر از پوست خود در مقابل آسیب های مختلف محافظت کنیم و به ویژه از محصولات آرایشی بهداشتی ارگانیک و موثر استفاده کنیم، این معضل برایمان خیلی کم می شود.

استفاده از کرم ضد چروک روز، به معنی عدم استفاده از کرم ضدآفتاب نباید باشد. هر روز این کرم باید به مقدار کافی بر روی پوستی که کاملا تمیز شدهاست به صورت حرکات چرخشی رو به بالا ماساژ داده شده و مورد استفاده قرار بگیرد. از این رو به ترکیبات موضعی خارجی مثل انواع کرم ضد چروک نیاز داریم که در سنین بالاتر و حتی در ۵۰ سالگی نظیر اکسیر جوانی روند پیری پوست را به تعویق بیندازند. کاملا طبیعی است که در سن بالا و پیری شاهد این خط و خطوط روی پوستمان باشیم. افرادی که در سن ۲۵ سالگی، چروکهایی به اندازه یک فرد ۳۰ ساله دارند نیاز بیشتری به انتخاب ضد چروک قوی دارند. خشکی پوست بهطور کاذب می تواند منجر به ایجاد چروکها شود ولی اینکه بگوییم کسانی که پوست خشک دارند زودتر دچار چروکها می شوند، چندان صحیح نیست، چون وقتی پوست خشک است فرد احساس میکند چروکها زودتر اتفاق افتادهاست. این کرم لایه بردار AHA 10 مای فارما با استفاده از آلفا هیدروکسی اسیدهای ده درصد که از میوه تهیه شده، در کنار عصاره بابونه (آلفا بیزابولول)، روغن جوجوبا و ویتامینهای A و E، از پوست شما لایه بردای ملایم کرده و التهابات پوستی را رفع میکند.

همچنین مطابق نظر پزشک میتوانید از این لایه بردار استفاده کنید. از کرم لایه بردار مای فارما میتوانید برای لایه برداری از پوست استفاده کنید. استفاده از محصول نامناسب سن شما ممکن است باعث بروز لک، چروک یا آسیبهای پوستی گوناگونی شود. مثلا وقتی اخم می کنید بعد از چند ثانیه به سرعت پوست به سر جای اول خود برمی گردد؛ اما در سن بالا پوست این حالت خود را از دست می دهد و برگشتن برایش سخت تر می شود. کرم ضد چروک مخصوص افراد بالای 40 سال سینره به گونهای طراحی شده است تا با عوارض ناشی از افزایش سن به مقابله بپردازد. ما سعی کرده ایم با در اختیار قرار دادن مشخصات و اطلاعات ارزشمند در مورد بهترین کرم لیفتینگ صورت خارجی شما عزیزان را در انتخابی باکیفیت و اورجینال آن هم با قیمتی مناسب همراهی کنیم. اگر پوست در معرض زیاد نور خورشید قرار گیرد باعث افتادگی ، چین و چروک ، ایجاد لک و …

قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش ناشی از آفتاب گرفتن و برنزه کردن و ورزش در فضای باز. خاصیت ارتجاعی پوست ناشی از کلاژن است و به کمک همین پروتئین است که سلول های پوست جایگزین شده و جوانی اش حفظ میشود. چربی های اضافی پوست که باعث بوجود آمدن جوش ها در قسمتهای گونه و پیشانی می شود را از بین می برد.همچنین باعث لیفتینگ و فرم دهی به پوست صورت می شود.کمک به حفظ رطوبت پوست در لایه های عمیق پوستی باعث محافظت طولانی مدت و موثر از پوست در برابر آسیب های محیطی و رادیکال های آزاد می گردد و به محو خطوط و چروک های پوست کمک می نماید .. عصاره گیاه هامامالیس باعث کاهش التهابات پوستی و شفاف شدن پوست می گردد. اثر این ماده در کاهش عمیق چین و چروک ها به اثبات رسیده است. چه کارهایی باعث ایجاد چین و چروک بیشتر در پوست ما می شود؟ در این قسمت به خصوصیات کرم های موثر از بین برنده چین و چروک می پردازیم.