10 نکته درباره کرمهای ضدچروک !

کرم ضد چروک و لیفتینگ قوی برند «الارو» (Ellaro) مدل Liftante Anti Age موجب کاهش چین و چروکهای ایجاد شده بر روی پوست گردیده و مانع از پیری پوست میشود. آشنایی با نحوه استفاده از کرم ضد چروک به ما کمک میکند تا بتوانیم حداکثر استفاده را از بهترین نوع کرم ضد چروک داشته باشیم. انواع کرم ضد چروک بالای ۵۰ سال در واقع نه عاملی برای رفع چین و چروک ناشی از کهولت سن بلکه ترکیبی برای جلوگیری از پیشرفت پیری پوست و آبرسانی بدان هستند. اما یک کرم ضد چروک قوی، در رفع چین و چروکهای بسیار موثر بوده و پوست را لیفت میکند. اما معمولا کرم ضد چروک برای سنین ۳۰ به بالا طراحی می شود. کرمهای قابلاستفاده در روز دارای ضد آفتاب میباشند؛ و طبق نظر متخصصین برای نتیجهگیری بیشتر، استفاده از کرم شب هم میتواند مؤثر باشد. طبق نظر متخصصین پوست، شبها موقع استراحت اقدام به بازسازی و ترمیم بافتهای خود میکند. اوازم بهداشتی که با پوست سروکار دارند علی الخصوص پوست صورت اگر استاندارد و اورجینال نباشند صدمات جبران ناپذیری به پوست خواهند شد. در پیری زودرس پوست عوامل محیطی چون تابش خورشید یا آلودگیهای شیمیایی نقش دارند. ضمن این که اکثر ضد آفتابها اثرات مشابهی دارند و نباید گول ضد آب بودن آنها را بخورید و از تجدید کرم روی پوست خودداری کنید.

دارای فیلترهای ضد آفتاب و محافظ پوست که مانع از پیری زودرس میشود. همانطورکه می دانید کلاژن به طور طبیعی در پوست وجود دارد و مانع از افتادگی و چروک پوست می شود. افراد برای حفظ طراوت و شادابی پوست خود میتوانند از این محصول روز و شب استفاده کنند تا مانع از افتادگی و شل شدگی آن شوند. بخصوص ترکیب این دو ماده جهت حفظ طراوت و شادابی پوست بانوانی که در دوران یائسگی به سر می برند توصیه شده است. این ماده باعث حفظ پوست در برابر رادیکال های آزاد شده و از چین و چروک پوست جلوگیری می نماید. اثر این ماده در کاهش عمیق چین و چروک ها به اثبات رسیده است. این محصول موجب شادابی و جوانسازی پوست گردیده و چینوچروکهای ایجادشده بر روی آن را کاهش میدهد.کرمهای شب بدون ضد آفتاب بوده و نسبت به کرمهای روز قویتر هستند به همین خاطر این محصولات برای کسانی که دارای پوست چرب و جوشدار هستند گزینهی مناسبی محسوب نمیشود و چنین افرادی باید با پزشک معالج خود مشورت کنند و کرم مناسب باپوست خود را تهیه کنند.

علاوه بر اینها، کرم ضد چروک مای واکنشهای التهابی را در پوست های خشک و تحریک شده کاهش میدهد. ۲۵ تا ۳۵ سالگی: در این سن پوست نیاز به آبرسانی و تحریک کلاژن سازی و جلوگیری از ایجاد لک دارد. ۱۸ تا ۲۵ سالگی: دوران طلایی محافظت از پوست در برابر اثرات مضر آفتاب و جلوگیری از تحلیل پوست همین دوره است. این محصول فوقالعاده از پوست در برابر عواملی تخریبکننده محافظت کرده و موجب سفتی آن میگردد. این کرم با دارا بودن ویتامینهای E, C موجب سفتی و جوانی پوست میگردد و چروکهای موجود بر روی پوست را در صورت استفاده مداوم از بین میبرد. این محصول، سفت کننده و دارای ویتامین E , C میباشد که موجب کاهش چروکهای ایجادشده بر روی پوست میگردد. یکی از راههای مؤثر برای کند کردن روند پیری و کاهش چینوچروک، استفاده از کرم ضد چروک میباشد. این محصول حاوی روغن جوجوبا، مرطوبکننده و آبرسان قوی نیز میباشد. طبق نظر متخصصان زیبایی، افراد برای کلاژن سازی، محافظت و آبرسانی قوی به پوست، باید با توجه به نوع پوست و درصد خشکی آن از بهترین کرم ضد چروک استفاده نمایند. این کرم با داشتن خواص بسیار قوی ضد چروک تاثیر خود را به سرعت روی پوست شما نشان خواهد داد.

کرم ضد چروک سینره این مشکلات را به خوبی برطرف می کند. این ضد چروک دارای گلیسیرین است، که نقش آبرسانی به پوست را بر عهده دارد. در چه سنی باید از کرم ضد چروک استفاده کرد؟ زمان استفاده از کرمها بیشتر بستگی به نوع پوست و میزان آسیبدیدگی دارد و نمیتوان سن خاصی را در نظر گرفت. کرم ویتامین سی بیشتر نقش روشن کننده، شاداب کننده و تحریک کننده کلاژن سازی را دارد. معمولا دارای مرطوب کننده قوی، مواد مغذی، آنتی اکسیدان، ویتامین E و ویتامین C است که نقش مهمی در بازسازی و تولید سلولهای جدید در جهت تحریک فیبروبلاستها و افزایش تولید کلاژن الاستین برای محافظت از پوست و پیشگیری از ایجاد چین و چروک، شل شدن و افتادگی پوست دارد. در میان تمام ویتامینهای ضروری و آنتی اکسیدانها، ویتامین A بیش از این که یک آنتی اکسیدان طبیعی باشد به تحریک کلاژن سازی پوست کمک میکند. این کرمها دارای ویتامینهای C، E، A ، مواد معدنی و سایر ترکیبات غلیظ هستند که باعث استحکام و آبرسانی پوست میشوند؛ و با کلاژن سازی از ایجاد لک، چینوچروک، افتادگی و پیری پوست جلوگیری کرده و سلولهای آسیبدیده را ترمیم و بازسازی میکنند. در ترکیبات نیز دقت کنید.