کرم ضد چروک و لایه بردار مای؛ مشخصات خرید کرم جوان کننده مای

شبها از کرم دور چشم استفاده کنید البته میتوانید صبحها هم دوباره کرم را تجدید کنید برای این منظور میتوانید از یک کرم با فرمولاسیون سبکتر استفاده کنید. از کرمهای حاوی رتینول فقط شبها استفاده کنید اگر پوستتان خشک است، میتوانید روزها از کرم حاوی اسید هیالورونیک برای مرطوب نگه داشتن چشم استفاده کنید. برای استفاده از کرم مرطوب کننده احتیاج نیست که حتما به سن خاصی برسید. سعی کنید در کنار استفاده از بهترین کرم ضد چروک، استفاده از کرم مرطوب کننده دارای اهمیت زیادی است. بهترین زمان استفاده از ضد چروک ها چه زمانی است؟ بافت پوست شما ناهموار است ( شاید روی گونه ها صاف نباشد ). یا اینکه پوست شما کمی خسته و کسل کننده به نظر می رسد. کمپلکس MDI حاصل فناوری بیوتکنولوژی می باشد و یکی از مهار کننده های پر قدرت آنزیم مخرب کلاژن است. کرم های ضد چروک شب معمولا غلطت بیشتری نسبت به کرم های دیگر دارند و معمولا دارای ترکیباتی مانند رتینول می باشند که حین استفاده نباید د رمعرض نور خورشی دقرار داشته باشید.

کرم های ضد چروک عموماً حاوی آنتی اکسیدان هایی چون کوآنزیم Q10، چای سبز یا کینتین هستند که مولکول های ناپایدار اشعه آفتاب و رادیکال های آزادی که باعث ایجاد چین چروک می شوند را از بین خواهند برد. که Biomyox (شبه بوتاکس) موجود در آن از آب تره ( شاهی آبی ) به دست آمده و با غنی بودن از نمک های معدنی به ریلکس سازی ماهیچه های صورت کمک کرده و به رفع چین و چروکهای پوستی است. بوتاکس فقط نقاط کوچک و خاصی از صورت که دارای چین و چروک است را هدف قرار میدهد و تاثیری بر حالات طبیعی صورت نخواهد گذاشت. در صورتی که چروک های بسیاری روی پوست شما ایجاد شده است دیگر استفاده از این روش ها خیلی نمی تواند شما را راضی نگه داشته و باید به سراغ روش های دیگر از جمله بوتاکس و عمل های جراحی بروید. خرید کرم ضد چروک نیازمند توجه به چند نکته است از جمله یک کرم ضد چروک خوب باید قدرت جذب سریع بالا و نفوذ زیادی داشته باشد زیرا چروک های صورت در عمق های مختلفی بوجود می آیند بنابر این اگر قدرت نفوذ بالا باشد براحتی کرم به عمق پوست میرود و چروک ها را از بین می برد.

چگونه بهترین کرم ضد چروک را انتخاب کنیم؟ بررسی این عوامل موجب میگردد تا بتوانید یک کرم ضد چروک خوب و با کیفیت انتخاب نمایید. استفاده از کرم های مرغوب و استاندارد شما را از بوتاکس و عمل های جراحی پر هزینه در امان نگاه می دارد کافی است متناسب با پوست خود و بررسی محصولات ارائه شده ایده ال ترین انتخاب را از آن خود کنید. گاها کرم های ضد چروک دارای ترکیبات روشن کننده ای هستند که علاوه بر تحریک ساخت کلاژن و از بین برنده چروک خاصیت روشن کنندگی و ضد لکی نیز دارند. کرم های ضد چروک مای برای انواع پوست مناسب هستند. اشعه خورشید: دشمن اصلی پوست می باشد و باعث از بین رفتن فیبرهای الاستین وکلاژن می شوند که به دلیل حمله الکترون های آزاد شده (uv) به عناصر ساختاری پوست اتفاق می افتد، تحلیل رفتن فیبرهای کلاژن و الاستین موجب ظهور علائم پیری به صورت چروک وخطوط خفیف و خشکی پوست می شود. فاکتورهای رشد عبارتند از مگاپپتید که باعث رشد سلولهای پوستی شده و بیشتر اساس گیاهی دارند. ویژگی خوب در مورد ژل آلوئه ورا این است که هر فردی با هر نوع پوستی امکان استفاده از آن را دارد.

کرم لایه بردار AHA 15 مای فارما با استفاده از پانزده درصد آلفا هیدروکسی اسید میوه، لایه برداری از سلولهای مرده پوست را انجام داده و التهابات پوستی را با استفاده از آلفا بیزابولول کاهش میدهد. اگر شما به دنبال نتایج بسیار عالی هستید متخصص پوست روشهای متعددی از قبیل تزریق بوتاکس، محصولات مخصوص چروک و روشهای مخصوص لایه برداری پوست را توصیه خواهد کرد. روزی دوبار از این کرمها استفاده نمایید، اگر دورچشمتان کدر است محصولی که حاوی کافئین است میتواند موثر باشد. همچون اسانسها دورند؛ یکی از دلایل ملایم و مهربان بودن این نوع کرمها با پوست اطراف چشم همین موضوع است. اسیدهای میوه از میوههای طبیعی گرفته میشوند و نوع دیگر این نوع کرمها ترکیبات ترتینوئین هستند. همزمان با استفاده از کرم دور چشم، مصرف ویتامین c، چای سبز و دیگر آنتی اکسیدانها را فراموش نکنید. در این سنین سعی کنید از محصولی استفاده کنید که حاوی رتینول باشد تا خطوط ریز دور چشم، بافت و حتی رنگ پوست را بهبود بخشد.