چه زمانی باید از محصولات ضد پیری استفاده کنیم؟

یکی از مهمترین دلایل استفاده از انواع ضد آفتاب ایرانی و خارجی جلوگیری از همین چین و چروکها است. این سرم از نیاسینامید، رتینول و رتینیل پروپیونات تشکیل شده است. غلظت رتینول موجود در این سرم از کرم آن بیشتر است. کرم مرطوب کننده کلاژن پپتید در کمتر از ۲ هفته چروک های ریز پوست شما را کاهش می دهد. با اولین استفاده این کرم مقدار چروک های ریز کاهش پیدا می کنند. این روزها افراد زیادی به دنبال پیدا کردن محصولات مطمئن و مؤثر برای کاهش چین و چروک و مراقبت از پوست خود هستند. با استفاده از این کرم پوست شما سفت می شود و چروک های پوستی به صورت محسوس کاهش پیدا می کنند. نحوه ی استفاده از این کرم باید به طور روزانه باشد تا اثر گذاری مناسبی را بر روی چین و چروک های خود مشاهده نمایید. اثرات سرم درست بعد از اولین استفاده روی چین و چروک های صورت قابل مشاهده خواهد بود.

برند اولای کرم های متعدد و متنوعی برای رفع چروک و مراقبت از پوست دارد. استفاده مرتب از این کرم موجب سفتی پوست می شود. استفاده از این کرم ها تنها می تواند به کاهش پیری پوست کمک کند. این کرم علاوه بر اینکه موجب از بین بردن چروک های پوستی می شود، یک ضد آفتاب است. این محصول حاوی مرطوب کننده قوی است که در کنار آبرسانی و تقویت سلول های پوستی، خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد. این کرم حاوی ویتامینها و مواد معدنی و سایر ترکیبات غلیظ و مؤثر مورد نیاز پوست شماست که باعث استحکام، تغذیه و آبرسانی قوی به پوستتون میشه. این کرم مرطوب کننده ضد پیری اولای موجب آبرسانی و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست می شود. فرمولاسیون سبک این کرم موجب می شود تا جذب آن بسیار سریع باشد. فرمولاسیون این کرم طوری طراحی شده است که بدون رنگ و بدون رایحه است. این کرم بدون بو نیست و حاوی رایحه است. برای جلوگیری از قرار گرفتن رتینول در معرض هوا بطری این محصول به صورت مات طراحی شده است. 2. محصولات ضد چروک معمولا در مدل های مختلفی از جمله تیوپی، کاسه ای، پمپی و قلمی عرضه می شوند.

البته این محصول بی نظیر دارای خاصیت آنتی باکتریال نیز می باشد که موجب نابودی ذرات میکروبی، لکه، جوش های چرکی، خشکی و اگزما می شود. استفاده از کرم ضد چروک لاکورا و رخ دادن این فرآیند به صورت تدریجی سبب کاهش چین و چروک های درونی پوست می شود. کرم ضد چروک حاوی عصاره خاویار لدورا کر، با بافت ابریشمی و سبکی که دارد، بدون ایجاد حس سنگینی و چرب شدن پوست، به لایه های عمقی پوست نفوذ کرده و با رطوبت رسانی بالایی که دارد به بازسازی و کاهش علایم پیری کمک می­کند. درواقع شما با استفاده از این کرم بدون استفاده از کرم ضد آفتاب olay می توانید از پوست خودتان محافظت کنید. از دیگر قویترین کرمهای ضد چروک کرم ضد چروک درمدن SPF50 است که علاوه بر آنکه موجب کاهش چروکهای سطح پوست میشود، از پوست دربرابر اشعههای آفتاب هم محافظت میکند درنتیجه به عنوان ضدآفتاب هم قابل استفاده میباشد و به عنوان کرم روز مورد استفاده قرار میگیرد. این کرم در زیر آرایش نیز قابل استفاده است. این موارد بیشتر به پیری زودرس دامن میزند و برخی از آنها با تغییر لایف استایل قابل کنترل است. کرم ضد چروک اولای یکی دیگر از بهترین محصولات این برند برای جلوگیری از چروک است که موجب نرمی و لطافت پوست می شود.

كرم ضد چروك دكتر ژيلا خطوط پیشانی را به خوبی کاهش داده و در کنار آن سبب افزایش نرمی و لطافت پوست نیز می گردد. همچنین ماده خشکی پوست را کاهش داده و از آن در برابر نور خورشید محافظت میکند؛ و با لایهبرداری از پوست آن را شفافتر و زیباتر میسازد. کرم ضد چروک و سفت کننده پوست صورت پرودرما حاوی پالمیتویل الیگو پپتید و کلاژن هیدرولیز شده که سبب بازسازی ساختار پوست، کاهش چین و چروک، افزایش استحکام و پیشگیری از شلی و افتادگی پوست صورت میشوند حاوی روغن آرگان و سویا ، نرم کننده های طبیعی هستند. باید به شما بگوییم که کرم های ضد چروک اولای یکی از بهترین محصولات برای کاهش چروک های پوستی هستند. این کرم ضد چروک از گلیسیرین، نیاسینامید، پانتنول، پالمیتوئیل پنتاپپتید و سیدم هیالورونات است. مهم ترین مواد تشکیل دهنده این کرم دی متیکون، گلیسیرین، نیاسینامید، پانتنول، ویتامین E و پالیتوئیل پنتاپپتید هستند. مهم ترین مواد تشکیل دهنده این کرم پالمیتوئیل پنتاپپتید، نیاسینامید، گلیسیرین و پانتول هستند. مواد تشکیل دهنده این کرم نیاسینامید، رتینول، رتینیل پروپیونات و ویتامین E است.