چه زمانی باید از محصولات ضد پیری استفاده کنیم؟

اسید هاى چرب امگا 3 و امگا 6 موجود در روغن گیاهانى نظیر سافلاور و گل مغربى، پوست را در مقابل اثر سوء رادیکال هاى آزاد محافظت مى نمایند و به بازسازى پوست کمک مى کنند. استفاده از کرم ضد چروک میتواند بهترین راه پیشگیری و محافظت از پوست در چنین شرایطی باشد. همانطور که میدانید که کلاژن برای جوانی و شادابی پوست از اهمیت زیادی برخوردار است. کرم ضد چروک دکتر ژیلا با استفاده از جدیدترین ترکیبات ضد چروک که بسیاری از آن ها مواد طبیعی و گیاهی هستند، جوانی و شادابی پوست را بازگردانده و تشکیل چروک و خطوط چهره از جمله خطوط پیشانی و دور چشم را به تعویق می اندازد. خاویار قدرت مرطوبکنندگی بالایی دارد و به همین دلیل کمک میکند تا شادابی و طراوت پوست تا مدتزمان زیادی حفظ شود. کرمهای ضد چروک بالای ۵۰ سال تا چه اندازه اثرگذار هستند؟ این کرم علاوه بر ضد چروک بودن مانند سرم، کلاژن سازی پوست را افزایش داده و باعث درخشندگی و شفافیت آن میشود. کرم جوان کننده مای علاوه بر دارا بودن عملکردهای بالا باعث روشن شدن پوست، بازگشت جوانی و کاهش التهابات پوستی میشود. با بالا رفتن سن و کاهش کلاژن سازی پوست مرگ سلولی اتفاق می افتد که سبب پیری پوست می شود، اما بهره گیری از کرم های ضد چروک این روند پیری را کاهش می دهد.

بسیاری از افراد معتقدند پوستهای چرب نسبت به انواع دیگر پوست دیرتر پیر میشود، اما در حقیقت، پوست چرب نیز دقیقا مانند سایر پوستها بهمرور چینوچروک خواهد داشت، اگرچه ممکن است صافتر به نظر برسد؛ زیرا تولید سبوم (چربی) به حفظ بافت و درخشش طبیعی پوست کمک میکند. کرم مخصوص پوست خشک: افرادی که پوست چربی دارند از باید کرم های مخصوص خود استفاده نمایند چراکه پوست خشک بیشتر مستعد چین و چروک است و باید مرطوب نگه داشته شود. پر کنندگی چروک، آبرسانی قوی به سطح و عمق پوست و کنترل چربی پوست هم از ویژگیهای بارز این نوع کرم است. این کرم حاوی ویتامینها، مواد معدنی، ترکیبات غلیظ و مؤثر مورد نیاز پوست شما است که موجب تغذیه، استحکام و آبرسانی قوی به پوست میشود. هر عاملی که موجب انقباض بیش از حد، مداوم و طولانی مدت عضلات صورت شود، ممکن است روی پوست صورت چین و چروک بیندازد. 6. از کرم ضد چروک داخل تیوپ استفاده کنید.

کرم ضد چروک روز درمولب یک برند ایتالیایی است. کرم ضد چروک سینره با استفاده از تکنولوژی روز دنیا قادر است به خوبی از پوست در برابر عوامل مخرب محافظت نماید، رطوبت مورد نیاز پوست را فراهم سازد؛ در نتیجه میزان کلاژن پوست را افزایش دهد و تا حدود زیادی پیری را به تعویق اندازد. این محصول با بازسازی و احیا سلولهای از دست رفته پوست و تغذیه آن، به محافظت از پوست شما میپردازد. همچنین ویتامین C میتواند از پیری پوست جلوگیری کند. همچنین این محصول از فرآیند پیری زودرس و آسیبهای ناشی از آفتاب، آلایندهها، مواد آرایشی و عوامل نامطلوب محیطی جلوگیری میکند. برخی از چروکهای پوست مانند اطراف دهان یا روی پیشانی، ناشی از انقباض ماهیچهها در زیر پوست است. در ترکیبات این کرم از کوآنزیم Q10 استفاده شده که تقویت کنندهی سنتژ کلاژن و الاستین و محافظت کنندهی پوست در برابر آسیبهای ناشی از اشعهی ماوراء بنفش نور خورشید و رادیکالهای آزاد است. این ماده علاوهبر جلوگیری از التهاب پوست از آن در برابر آفتاب نیز محافظت میکند. نکتهی مثبت در این محصول، قابلیت استفاده از آن برای صورت و گردن نیز است.

برای خرید بهترین کرم ضد چروک، بهتر است به تناسب محصول و پوست خود توجه ویژهای کند. حال ممکن است که بعضی از افراد به دلیل شرایط ژنتیکی، عوامل محیطی یا نوع پوست با توجه به تشخیص پزشک متخصص، مجبور باشند زودتر از سن 30 سالگی از کرم ضد چروک استفاده کنند. این دو ترکیب که به عنوان AHA و BHA روی بسته بندی محصول درج میشوند لایه بردارهای قوی برای حذف سلولهای مرده هستند. ترکیب این محصول میتواند میزان کلاژن پوست شما را افزایش دهد و با پیری پوست مبارزه کند. این کرم حاوى پپتید هایى است که افزایش میزان کلاژن، الاستین و سایر پروتئین هاى ساختمانى پوست، سرعت نوسازى پوست را افزایش مى دهند. برای تاثیر بهتر آن بهتر است که پس از نظافت کامل پوست، بر روی پوست کاملا خشک، به میزان کافی از این محصول مالیده و به آرامی ماساژ دهید. ظاهر پوست به طور گستردهای تغییر میکند که این تغییر نه تنها به دلیل عواملی همچون افزایش سن بوده، بلکه، نمایش دهنده نوسانات هیجانی، سلامت عمومی و شرایط نگهداری از پوست، نیز میباشد. اکثر آقایان و بانوان با ورود به چهل یا پنجاه سالگی و زمانی که خط و چروکها خودشان را نشان میدهند به فکر استفاده از کرم ضد چروک میافتند.