چرا پوست دور چشم چروک میشود؟

همه ما آگاهیم که روش مصرف انواع کرم ها اهمیت دارد، کرم های دور چشم را باید به صورت ضربه ای و خطوط اخم و خنده را باید به صورت پی در پی و با حرکات چرخش دست، ماساژ داد. • در دهه سی و چهل سالگی باید به دنبال کرمی باشید که ترکیبات فعالی چون کلاژن، آمینو اسید، سرامید، رتینول و آنتی اکسیدان ها دارد. این کرم موجب تسریع سنتز پروتئین های ساختاری پوست( کلاژن و الاستین) می شود و به دلیل داشتن روغن بادام شیرین، روغن سویا و روغن آرگان در ترکیبات آن علاوه بر اینکه چروک های سطحی را از بین می برد قادر به کاهش چروک های عمیق پوست خواهد شد.جهت استفاده صبح و شب پس از تمیز کردن پوست مقدار کافی از کرم را بصورت یکنواخت بر روی پوست صورت مالیده و به آرامی و توسط حرکات دورانی ماساژ دهید تا کاملا جذب پوست شود.

با افزایش سن خطوط ریزی بر روی صورت، گردن و دور چشمها بوجود میآیند که رفته رفته عمیقتر شده و باعث ایجاد چروک میشوند. در ترکیبات این سرم از اسید هیالورونیک استفاده شده که قابلیت مرطوب نگه داشتن فضاهای بین سلولی پوست را دارد و به شکل محسوسی باعث کاهش چین و چروکها میشود. فرمول فوق کنسانتره این محصول مختص صورت، گردن و نواحی اطراف گردن (مجاور یقه) بوده و حاوی ترکیبات پیچیده ایست که جهت سفت و کشیده جلوه دادن پوست تکامل یافته اند. نکتهای که بهتر است درمورد این کرم بدانید، این است که کرم دور چشم وین اکتیو کدلی برای چین و چروکهای سطحی و اولیه مناسب است و میتوان از آن در جهت پیشگیری بروز چروکها هم استفاده کرد. ویژگی های این محصول: حاوی کمپلکس MDI جهت جلوگیری از ایجاد چین و چروک، محافظت از پوست در برابر آلودگی، حفاظت از پوست خشکی هوا و عوامل مخرب محیطی، رفع چروکهای سطحی، کاهش عمق چین و چروکها، دارای عصاره گیاه مورد برای جلوگیری از تخریب کلاژن پوست، افزایش طول عمر سلولهای پوست، حاوی کوآنزیم Q10 و ویتامین E جهت حذف رادیکالهای آزاد، تأثیر گذاری مطلوب، جذب سریع و بافت نرم و سبک، ارزش خرید بالا به نسبت قیمت.

استفاده از روغن های دانه کنجد، جوانه گندم با داشتن اسیدهای چرب امگا 6 و امگا 9 به نرم و مرطوب نگه داشتن طولانی مدت پوست، بازسازی و خاصیت ارتجاعی پوست کمک زیادی می کند همینطور ترکیبات ارزشمند دیگری مثل لیفت سنس (Liftessence) و ماتریکسیل 6 (Matrixyl) هم به صورت مهم ترین مواد ضد چروک با ترمیم سریع چروک ها و ساخت کلاژن های جدید در فرم دهی فوری و افزایش استحکام پوست فوق العاده اثرگذار هستند. در این مقاله لیستی از بهترین آبرسان های خارجی و ایرانی را برای شما خانم های زیبا آماده کرده ام که از دیدن آن ها پیشمان نخواهید شد. تخریب سلولی یکی از بزرگترین دلایل پیری پوست است و باعث می شود سلول ها کندتر تکثیر شوند و پیری زودرس پوست ایجاد گردد که به خصوص برای خانم ها موضوعی خوشایند نیست و باید از وقوع آن جلوگیری کرد. خوب تا این قسمت شما با علل به وجود آمدن چین و چروک ها آشنا شدید و اما باید گفت که چین و چروهای صورت یک روند طبیعی بدن است و با بالارفتن سن کم کم این روند به چشم می خورد.

کرم ضد چروک اوراشکه را باید در سطح پوست به سمت بالای ماساژ دهید اما فراموش نکنید که از کرم ضد چروک صورت به هیچ عنوان نباید برای دور چشم استفاده کرد و دور چشم کرم مخصوص به خود را نیاز دارد. فراموش نکنید که کم آبی پوست می تواند برای هر فردی رخ داده و به یک گروه سنی خاص محدود نمی شود. هر فردی باید از همان لحظه ای که برای اولین بار چین و چروک روی پوست خود می بیند، استفاده از آبرسان را آغاز کند پس استفاده از ضد چروک سن خاصی ندارد، اما به طور کلی از ۳۰ سالگی که میزان کلاژن سازی کاهش می یابد استفاده از این سرم ها توصیه می شود. جدای از حساسیت ها، بعضی از این محصولات مواد اسیدی و مضری دارند که نباید اصلا به سراغ آن ها بروید. این در حالی است که PH فیزیولوژیک پوست را حفظ می نماید.