همه چیز درباره طرز استفاده از کرم ضد چروک و زمان مصرف آن

کرم ضد چروک ایرانی بهتر است یا خارجی؟ ضد چروک یا ضد پیری فرقی ندارد؛ این محصولات تمام عوامل نظیر کم آبی پوست، آلودگی هوا، استرسهای داخلی و روند افزایش سن را هدف قرار میدهند و پوست را نسبت به این عاملها ضد ضربه میکنند. برند فرانسوی MQ یکی از معتبرترین برندها، درزمینۀ تولید محصولات مراقبتی و آرایشی در دنیا بهحساب میآید. با این کوآنزیم تولید انرژی و تغذیه بافتهای پوست تسریع میشود و پوست عملکرد عادی خود را حتی با وجود کهولت سن ادامه خواهد داد. تحریک سلولهای پوستی برای ساخت کلاژن یک فرآیند بلندمدت است و در ماههای اول استفاده از کرم ضد چروک هیچ تغییری به وجود نمی آید. این محصول با سلولهای بنیادی گیاهی که دارد، به یکی از بهترین کرم ضد چروک بازار بدل شده است. سلولهای مرده در سطح آن شکار می شوند. اگر کرم به خوبی جواب داد، آن گاه می توانید از آن به صورت روزانه استفاده کنید.

در بعضی از موارد بسته به شرایط ممکن است در سن های کمتر مثلا ۲۰ سالگی هم استفاده از کرم ضد چروک نیاز باشد. حال که با تعدادی از برندهای مختلف کرمهای ضد چروک قوی آشنا شدید باید بدانید که پیش از تهیه هر نوع کرم ضد چروکی بهتر است که با یک پزشک متخصص پوست مشورت کنید تا در صورت تشخیص وی برای شما کرم مناسب و مخصوص به پوست شما را تجویز نماید. کرمهای قابلاستفاده در روز دارای ضد آفتاب میباشند؛ و طبق نظر متخصصین برای نتیجهگیری بیشتر، استفاده از کرم شب هم میتواند مؤثر باشد. نحوه استفاده از این کرم ضد چروک قوی بدین صورت است که مقداری از این کرم را بر روی قسمتهای چروکدار پوست قرار داده و به صورت آرام و ملایم و به حالت چرخشی به سمت بالا روی پوست خود مالش دهید اما از پخش نمودن بیش از حد کرم بر سطح پوست خود، خودداری نمایید. توجه داشته باشید کرم دور چشم باید به صورت نقطه ای روی اطراف چشم قرار گرفته و با فشار ملایم انگشت به صورت ضربهای پخش شود.

اولین جاهایی که از افزایش سن بیشتر تاثیر میگیرند دور لب، اطراف چشم و زیر گردن هستند. این کرم دور چشم الارو با لیفیتینگ قوی پوست دور چشم در کوتاهترین زمان، پوست اطراف چشم را سفت کرده و باعث استحکام بیشتر آن میشود. این کرم دارای اثر آنی در سفت کنندگی پوست، و لیفتینگ آن در سریعترین زمان ممکن است. کرم بازسازی کننده و ضد چروک شب لایسل برای از بین بردن چین و چروک و ترمیم و بازسازی پوست است. این کرم ضد چروک توسط برند قدرتمند و محبوب «لورآل» تولید شده که از بین برنده چین و چروک پوست است. روغن شترمرغ به علت داشتن اسیدهای چرب ضروری که بدن قادر به ساخت و تولید آن نیست، موجب بهبود و رشد سلولی، زیباسازی و جوانسازی پوست، رفع چین و چروک و کاهش درد مفصلی میشود. روغن شترمرغ حاوی اسیدهای چرب ضروری نظیر امگا ۳، ۶، ۹ و همچنین ویتامین A و اسیدهای آمینه است که در حفظ سلامت و طراوت پوست بدن انسان تاثیر فراوانی دارد. این ماده شبیه بوتاکس در کاهش چین و چروک ناشی از حرکات صورت بسیار موثر است. افزایش سن باعث بروز تغییرات در پوست میشود که شایعترین آنها چین و چروک و خطهای مزاحم روی پوست است.

برطرف کردن این خطوط ممکن است کار دشواری به نظر برسد اما قطعا میتوان به روشهای گوناگون تا حدی آنها را کمتر کرد و از شیوع و گسترش آنها جلوگیری کرد. در میان محصولات مختلف، کرم ضد چروک یکی از قویترین محصولاتی است که میتواند به شما در کمرنگتر کردن این خطوط و جلوگیری از انتشار آنها کمک فراوانی کند. چروکها خطوط اجتناب ناپذیری هستند که در اثر عوامل گوناگون بالاخره زمانی بر روی سطح پوست شما پدیدار خواهند شد. محصولات ضد چروک و جوان کننده الارو به سه دسته اصلی؛ ویتامین سی، جوان کننده و ضد چروک تقسیم میشوند، که هر رده دارای محصولات تخصصی خود برای حفظ جوانی و زیبایی پوست شما است که به اختصار معرفی خواهند شد. همچنین، در این محصول از ویتامین E و کوانزیم Q10 استفاده شده است. همچنین حضور ویتامین E از فعالیت رادیکالهای آزاد بر روی پوست پیشگیری میکند. اسید هاى چرب امگا 3 و امگا 6 موجود در روغن گیاهانى نظیر سافلاور و گل مغربى، پوست را در مقابل اثر سوء رادیکال هاى آزاد محافظت مى نمایند و به بازسازى پوست کمک مى کنند. پس چه کسانی باید از ضد چروک ها استفاده کنند؟ همچنین دارای خاصیت ضد لک هم در مقابل تابش خورشید میباشد.