همه چیز درباره طرز استفاده از کرم ضد چروک و زمان مصرف آن

با این حال ، عوامل دیگری مانند محیط، سبک زندگی ناسالم ، کم آبی و قرار گرفتن در معرض آفتاب ، در پیری زودرس نقش بسزایی دارند. علاوه بر طبیعی بودن روند پیری پوست، عوامل دیگری برای تسریع روند تحلیل رفتن پوست تأثیرگذارند، عواملی مثل قرار گرفتن در محیطهای آلوده، تابش بیشازحد نور خورشید، مصرف سیگار و استرس بالا میتواند باعث چینوچروک و پیری زودرس شود. علاوه بر خنثی نمودن رادیکال های آزاد ، به واسطه دارا بودن فیلتر های محافظتی ، پوست را دربرابر آسیب نور خورشید محافظت می کند . وقتی به پیر شدن فکر می کنیم ، می توان به راحتی به فکر پیر بودن رفت اما مدت ها قبل از رسیدن به آن نقطه ، تفاوت هایی وجود دارد که می توانید ببینید و احساس کنید. از افتادگی پوست هم جلوگیری نموده و مانع از شل شدن آن میشود و همچنین ظاهر پوست شما را سفت و شاداب نشان میدهد. همچنین این ماده خشکی پوست را کاهش میدهد.

این کرم چروکهای عمیق پوست را کاهش میدهد و از ظاهر شدن خطوط جدید جلوگیری میکند. سرسین خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می دهد و خطوط ریز و چروکهای کم عمق را برطرف می سازد و باعث کند شدن شکل گیری چروک های جدید میگردد و عملا جوان کننده،نرم کننده پوست صورت می باشد. شرکت آردن در سری محصولات Expert Age که ویژه افراد بالای 40 سال است کرم مرطوب کننده و ضد چروک هدیرا – لیفت را عرضه کرده است که این کرم با بهرهگیری همزمان از مواد مرطوب کننده و ضد چروک و با فرمولاسیون ملایم خود علائم ناشی از خشکی پوست را برطرف کرده، رطوبت پوست را تامین و با افزایش تولید کلاژن و ترمیم بافتهای الاستیک موجب از بین رفتن چین و چروکهای سطحی، کاهش چروک های عمیق و بازگشت خاصیت ارتجاعی پوست میشود. بنابراین بهتر است از کرمهای ضد پیری در این سن استفاده شود. لیفتنت آنتی ایج برای پوستهای نرمال تا خشک مناسب است. کرم ضد چروک روز نوتروژینا با فرمولاسیون شامل ویتامین C خاصیت انعطاف پذیری پوست را افزایش داده و از پیری و کدر شدن پوست جلوگیری می کند.کرم ضد چروک نوتریژینا یک آبرسان عمیق بوده و مناسب برای انواع پوست می باشد.

حقیقت این است که همه ما قرار است پیر شویم و هیچ کاری در این مورد نمی توانیم بکنیم اما با تمهیداتی می توانیم روند پیر شدن را کندتر کنیم. این مواد نه تنها حاوی SPF 30 برای محافظت از پوست در برابر پیری ناشی از اشعه ماورابنفش است ، بلکه فرمول حاوی اسید هیالورونیک به بهبود نوساز یپوست در سطح و جذب رطویت بیشتر برای مرطوب نگه داشتن و لطافت کمک می کند. کرمهای هم هستند که مخصوص این کار تولید شده اند مثل هیالورونیک اسید فیس دوکس که تخصصی برای چین و چروک درست شده است. این ترکیبات عمق و تعداد چروک هاى پوست را به میزان قابل توجهى کاهش مى دهند. به علاوه، به عنوان مواد فعال جهت به دام انداختن رادیکال هاى آزاد عمل مى نمایند و از اثرات سوء نور خورشید، آلودگى هوا و عوامل استرس زاى محیط بر روى پوست جلوگیرى مى کنند. این محصول به دلیل کیفیت مواد به کار رفته و اثرگذاری عالی از پرفروش ترین محصولات اسکین کد در 19 سال اخیر می باشد.

پوست دور چشم بسیار حساس است با خرید کرم ضد چروک دور چشم میتوانید این ناحیه را مرطوبتر نگهدارید و از به وجود آمدن چینوچروک مخصوصاً گوشههای بیرونی چشم جلوگیری کنید. چه فکر ترسناکی است. از چه سنی باید از محصولات ضد پیری استفاده کنیم؟ در برابر عوامل طبیعی راه حلی وجود ندارد، اما با استفاده از محصولات مناسب می توان اثر دیگر عوامل را کمرنگ کرد یا به طور کلی از بین برد. کرم ضد چروک صورت مای در ترمیم آسیب های پوستی ناشی از آفتاب و افزایش سن بسیار موثر است. این محصول حاوی ترکیبات لیفت کننده و کلاژن ساز جهت تجدید و افزایش تولید ، محرک ساخت کلاژن و الاستین است. در این سن رتینول به احیای پوست و بازسازی سریع آن کمک شایانی خواهد کرد. گینو برندی پیشتاز در زمینه درمان های جوان کننده پوست میباشد، که با به کار گیری ترکیبات بسیار موثر منحصر به فرد در زمینه بازسازی و احیاء دوباره پوست، تجربه بسیار ارزشمندی دارد.