همه چیز درباره طرز استفاده از کرم ضد چروک و زمان مصرف آن

البته مدت کمی زیر نور خورشید بودن ممکن است تغییر بارزی ایجاد نکند، ولی تماسهای مکرر و طولانی با نور خورشید سبب پیر شدن تدریجی پوست خواهد شد. با استفاده از کرم ضد چروک دور چشم می توان پوست حساس اطراف چشم را مرطوب نگه داشت و مانع به وجود آمدن چین و چروک و خط در گوشههای بیرونی چشم شد. کرم ضد چروک مدیلن (Medilann) مناسب چروکهای سطحی پوست است و بهراحتی خطوط سطحی را از بین میبرد و از عمیق شدن همان خطوط که بعدها به چروک تبدیل میشوند جلوگیری میکند. برای جبران خشکی پوست باید روزانه از یک کرم استفاده نمود. اما چرا باید از کرم های داخل تیوپ استفاده کرد؟ محرک ساخت کلاژن و جوانسازی پوست از دیگر ویژگیهای این کرم محسوب میشود. این محصول از قدرت جذب بالایی برخوردار بوده و بانفوذ به عمق پوست موجب شفافیت و روشنی پوست میگردد و باعث سفت شدن بافتهای ضعیف پوست میشود.

از مزیتهای این محصول به بدون پارابن بودن، جذب سریع و افزایش نرمی پوست و به تعویق انداختن روند پیری پوست آن میتوان اشاره کرد. ابتدا پوست را تميز کرده، مقدار مناسبي از کرم را روي پوست صورت و گردن زده، سپس ماساژ دهيد تا جذب شود. در نتیجه نمی توان به همه توصیه کرد که در ۳۰ سالگی شروع به مصرف کرم ضد چروک بکنند. همه می دانیم که شب بهترین زمان برای بازسازی پوست است. 6- بهترین زمان استفاده از کرم های ضد چروک، هنگام شب است، مخصوصا آن دسته از کرم هایی که حاوی رتینوئید می باشند، زیرا کرم های حاوی رتینوئید سبب تسریع آفتاب سوختگی در برابر نور خورشید می شوند. کرم ضد چروک و روشن کننده ام کیو MQ سرشار از عوامل آنتی اکسیدان است که از پوست در برابر آسیب محیطی و رشد باکتریها محافظت میکند و پوست را شفاف میکند. کرم های ضد چروکی که روشن کننده نیز هستند به دلیل داشتن ویتامین سی باید در طول شب استفاده شوند که هیچ گونه واکنشی با اشعه آفتاب نشان ندهد. همچنین این کرم برای رفع خط خنده نیز بسیار موثز می باشد. همچنین ماتریکسیل استفادهشده در این محصول که نوعی Penta Peptide میباشد به داخل پوست نفوذ کرده به فیبروپلاستها میرسد و کلاژن سازی را در آنها تسریع میبخشد.

از سن 30 سالگی به بعد کلاژن سازی پوست بسیار کند انجام می شود و این کار باعث چروک شدن پوست می گردد . اهمیتی ندارد چند سال سن دارید، ممکن است فکر کنید که کرم ضد چروک مناسب شخصی مثل مادربزرگ شماست. 4- سعی کنید از کرم هایی استفاده کنید که داخل تیوپ باشند. در نتیجه این امر است که یک کرم مناسب می تواند جلوی ایجاد چروک های بیشتر را گرفته و با استفاده از کلاژن، چروک های قبلی را کم عمقتر کند. امید است اطلاعات ارائه شده به جهت خرید یک کرم ضد چروک مؤثر شما عزیزان را یاری رسانده باشد. این کرم ضد پیری تالگو ، ترکیبی از هورمونهای طبیعی جلبک دریایی، عصاره انجیر مصری، روغن بادام شیرین، ویتامین c، عصاره روغن زیتون و روغن ماکادمیا است که باعث تغذیه پوست می شود و نیروی انقباضی فیبروبلاست هاوخاصیت جوانی آنها را برای داشتن پوستی صاف تر و سفت تر با ظاهری جوانتر را به پوست هدیه می کند. این کرم با جایگزین کردن سلولهای جدید با سلولهای مرده طراوت و شادابی را برای پوستتان به ارمغان میآورد. ویتامین سی موجود در کرمهای ضد چروک به احیای سلولهای پوستی کمک میکند.

شرکت ایرانی سینره (Cinere) با تولید کرمهای ضد چروک متناسب با سن و جنسیت افراد توانسته نیاز مصرف کنندگان را به نحو احسن مرتفع کند. کرم ضد چروک مخصوص افراد بالای چهل سال به گونه اى طراحى شده است تا با عوارض ناشى از افزایش سن به مقابله بپردازد. اما معمولا کرم ضد چروک برای سنین ۳۰ به بالا طراحی می شود. کرم های ضد چروک روز معمولا حاوی ضدآفتاب هستند. کرم ضد چروک سینره برای خانمهای بالای 25 سال دارای ویتامین E و کوانزیم Q10 که در صورت استفاده از این کرم بر روی پوست از آن در برابر آلودگی، خشکی هوا و عوامل مخرب محیطی مراقبت میشود و چروکهای سطحی رفع و عمق چینوچروکها کاهش پیدا میکند. این محصول دارای پپتیدها که موجب افزایش میزان کلاژن و آلاستین گردیده و بهسرعت باعث تازهسازی پوست میشود. این محصول، سفت کننده و دارای ویتامین E , C میباشد که موجب کاهش چروکهای ایجادشده بر روی پوست میگردد. هر عاملی که موجب انقباض بیش از حد، مداوم و طولانی مدت عضلات صورت شود، ممکن است روی پوست صورت چین و چروک بیندازد. همچنین موجب بازسازی سلول، تقویت کلاژن و محافظت آنتیاکسیدان شده و برای شما پوستی شفاف و زیبا به ارمغان میآورد.