همه چیزهایی که در مورد کرم ضد چروک، مضرات و معایب آن باید بدانید

این کرم با خاصیت سلول درمانی می باشد که برای پوست بالغ طراحی شده ، علائم پیری پوست را درمان می کند و باعث ترمیم ، احیاء و جوانسازی پوست میگردد .لذا فرایند تجدید سلولی و عملکرد حیاتی پوست را که با افزایش سن رو به کاهش می گذارد ، فعال و تقویت می کند. این ماده باعث حفظ پوست در برابر رادیکال های آزاد شده و از چین و چروک پوست جلوگیری می نماید. AKE®-SYN :این ماده پپتیدى از انقباض شدید عضلات پوست جلوگیرى مى کند و عضلات پوست را در حالت آرامش قرار مى دهد. این مسئله به نوع ترکیبات موجود در کرم ضد چروک و مدت زمان استفاده از آنها بستگی دارد. کرم ضد چروک درمولند نقش پیشگیری کنندگی دارد و توصیه می گردد حتی در قسمت هایی که چروک به وجود نیامده استفاده شود تا از ایجاد چروک جلوگیری کند در صورتی که کرم ضد چروک فوری درمولند نقش پیشگیری کننده ی کمتری دارد و بیشتر نقش اورژانسی دارد. نوع و دوز مصرفی محتویات کرم ضد چروک فوری درمولند متفاوت است و به محض استفاده از آن چروک های ریز و عمقی از بین می رود و احساس کشش در پوست ایجاد شده و بهترین انتخاب برای گرفتن بهترین نتیجه در کوتاهترین زمان است.

رطوبت رسان و مرطوب کننده قوی پوست، حاوی مواد آنتی اکسیدان، بهبود دهنده حالت کشسانی پوست، درمان جوش و جای جوش به علت خاصیت ضد باکتری قوی برگ درخت چای از دیگر مزایای کرم ضد چروک فوری درمولند است. کرم ضد چروک و روشن کننده ام کیو MQ سرشار از عوامل آنتی اکسیدان است که از پوست در برابر آسیب محیطی و رشد باکتریها محافظت میکند و پوست را شفاف میکند. شما باید به مدت چندین هفته روزی یک یا دو بار از محصولات ضد چروک استفاده کنید تا بتوانید تغییرات پوست خود را احساس نمایید تا بتوانید تغییرات پوست خود را احساس نمایید. ۳ – برای از بین بردن چین و چروک های صورت از کرم هایی استفاده کنید که حاوی ترکیبات ضدچروک باشد، مانند رتینوئیدها که علاوه بر افزایش تولید کلاژن، سبب از بین رفتن و یا به حداقل رساندن خطوط و چین و چروک های صورت می شوند.

با وجود مواد مغذیای مانند کیوتین علاوه بر درمان چین و چروک خاصیت ضد آنتی اکسیدانی و پیشگیری کننده نیز دارد. کرم ضد چروک فوریدرمولند فرمولاسیون ویژه و تازه ای برای از بین بردن فوری چروک و خطوط پوستی شد که در عرض ۲ الی ۳ دقیقه نتیجه خود را به فرد مصرف کننده نشان می دهد. کرم لیفتینگ صورت الارو به عنوان یکی دیگر از محصولات پرطرفدار و پرفروش برند فرانسوی الارو با خاصیت ضد چروک قوی توانسته جزو محبوب ترین محصولات مراقبت صورت از نظر خانم ها قرار بگیرد و درصد رضایت بالایی از مصرف کنندگان را به خود اختصاص دهد. با انتخاب ترکیبات فعال در کرم ضد چروک رطوبت رسانی عمیق به پوست و با تقویت لایه های پوستی مانع از دست رفتن رطوبت و جلوگیری از روند پیری پوست خواهد شد .جلبک سبز- قهوه ای(کلپ) موجود در این کرم منبع غنی از ویتامین ها ، مواد معدنی(ید) و اسید آمینه های مفید است که علاوه بر تغذیه مناسب پوست .چروکهای سطحی را کاهش می دهد و با حفظ تعادل هورمونی پوست موجب افزایش جریان خون در سطح پوست می شود. افراد سیگاری معمولا پوست نازکتری نسبت به غیر سیگاری ها دارند و پوست آنها مستعدتر برای بروز علائم پیری زودرس می باشد در این سنین، تولید چربی زیر پوست وعملکرد سلولهای فیبروبلاست کاهش می یابد لذا این سلولها دیگر جوان وفعال نیستند وبه همین دلیل کیفیت ومقدار تولید کلاژن الاستین در پوست کاهش می یابد و در نتیجه باعث ظهور علائم پیری ، از بین رفتن قوام پوست وبروز چین وچروک، شلی وافتادگی در پوست میشود تاثیر محصولات هورمون رسانی (ضد پیری)تالگو بر پوست محصولات اکسپشنال با عملکرد بسیار بالا یک راه حل دائمی برای مراقبت پوستی است .این کمپلکس ضد پیری، ترکیبی از هورمونهای طبیعی جلبک دریایی ، عصاره انجیر مصری، روغن بادام شیرین ، ویتامین c , عصاره روغن زیتون و روغن ماکادمیا است که باعث تغذیه پوست می شود ونیروی انقباضی فیبروبلاست ها و خاصیت جوانی آنها را برای داشتن پوستی صاف تر وسفت تر با ظاهری جوانتر رابه پوست هدیه می کند همچنین حجم چروکها را کم می کندو لکه های تیره مربوط به پیری را از بین می برد.

۵ – سعی کنید حتی المقدور کرم های ضد چروک را داخل یخچال قراردهید تا از فاسد شدن آنها جلوگیری کنید، مگر آن دسته از کرم ها که رطوبت یخچال برای آنها مناسب نیست (در دستورالعمل کرم نوشته شده است). کرم ضد چروک مدیلن (Medilann) مناسب چروکهای سطحی پوست است و بهراحتی خطوط سطحی را از بین میبرد و از عمیق شدن همان خطوط که بعدها به چروک تبدیل میشوند جلوگیری میکند. برای اتنخاب کرم مناسب شما ابتدا باید تفاوت کرم های ضد چروک ( Anti Wrinkle ) و کرم های ضد پیری ( Anti Age ) را بدانید. در این مقاله قصد داریم شما را با تعدادی از قویترین کرمهای ضد چروک آشنا کنیم تا بتوانید انتخاب مطمئنتری داشته باشید. کرمهای ضد چروک بالای ۵۰ سال تا چه اندازه اثرگذار هستند؟ نحوه و مدت استفاده از کرم های ضد چروک از جمله پرسش ها و ابهاماتی است که اکثر افراد با آن مواجهند. کرم ضد چروک صورت مای در ترمیم آسیب های پوستی ناشی از آفتاب و افزایش سن بسیار موثر است. از این رو به ترکیبات موضعی خارجی مثل انواع کرم ضد چروک نیاز داریم که در سنین بالاتر و حتی در ۵۰ سالگی نظیر اکسیر جوانی روند پیری پوست را به تعویق بیندازند.