معرفی 23 مدل بهترین کرم ضد چروک (باکیفیت عالی) ایرانی و خارجی

مانند افراد که دارای پوست چرب، پوست خشک، پوست حساس و یا پوست طبیعی هستند. این کرم دارای لیپوزوم ویتامین C، رتینول، چای سبز، اسید هیالورونیک است که آن را به یکی از قویترین و بهترین کرمهای ضد چروک ایرانی بازار بدل ساخته است. میگردد. ترکیبات بهکاررفته در این محصول لیپوزوم ویتامین C، لیپوزوم رتینول، لیپوزوم چای سبز، لیپوزوم اسید هیالورونیک میباشند که از پوست محافظت کرده و مانع از ایجاد چینوچروک بر روی آن میگردند. هیالورونیک اسید: یکی از مهم ترین عناصر در زیبایی پوست هیالورونیک اسید است که در بدن به طور طبیعی تولید می شود اما با بالا رفتن سن این ماده کمی کمتر تولید می شود. روغن شترمرغ به علت داشتن اسیدهای چرب ضروری که بدن قادر به ساخت و تولید آن نیست، موجب بهبود و رشد سلولی، زیباسازی و جوانسازی پوست، رفع چین و چروک و کاهش درد مفصلی میشود. همانطور که میدانید علت افزایش چند برابری قیمت محصولات، نرخ بالای ارز بوده و همین عامل موجب شده تا افراد زیادی به محصولات ایرانی روی بیاورند.

همانطور که میدانید محصولات خارجی از کیفیت بالاتری برخوردارند و عملکرد بهتری نیز دارند. سپس از سایر محصولات آرایشی و یا کرم ضد آفتاب استفاده شود. البته شما میتوانید با مبلغ کمتر از 200 هزار تومان، یک کرم ضد چروک با کیفیت خریداری کنید. فرمولاسیون آزمایشگاههای وناژ با استفاده از بهترین مواد اولیه، جوانی و زیبایی پوست شما را در سریعترین زمان ممکن به شما بازگردانده و باعث به تعویق افتادن پیری زودرس پوست میشود. همچنین فرمولاسیون این کرم، بهگونهای است که میتواند از خشکی پوست جلوگیری کند. این کرم ضد چروک ایرانی با فرمولاسیون خاص و ویژهای که دارد، به عنوان جوانکننده و سفتکننده پوست صورت مورد استفاده قرار میگیرد. این کرم حاوی ویتامینها، مواد معدنی، ترکیبات غلیظ و مؤثر مورد نیاز پوست شما است که موجب تغذیه، استحکام و آبرسانی قوی به پوست میشود. این ماده دارای خواص حفاظت کننده از DNA پوست بوده و باعث آبرسانی عمقی و افزایش کلاژن سازی پوست میشود. بنابراین باید زیر نظر پزشک از کرم های ضد چروک و کرم های مرطوب کننده استفاده کنند. خاصیتی ضد چروکی این نوع کرم بدین صورت است که سنتز کلاژنهای موجود در پوست را تحریک نموده و رادیکالهای آزاد را از بین میبرد بنابراین بر خاصیت کشسانی پوست افزوده و چروکها را کاهش میدهد.

این کرم دارای ترکیبات مؤثر و محرک ساخت کلاژن و الاستین بوده و باعث رفع چینوچروکهای موجود بر روی پوست میگردد. این سرم دارای اثر آنی سفت کننده پوست و لیفتینگ قوی در کوتاه مدت است. محصولات ضد چروک و جوان کننده الارو به سه دسته اصلی؛ ویتامین سی، جوان کننده و ضد چروک تقسیم میشوند، که هر رده دارای محصولات تخصصی خود برای حفظ جوانی و زیبایی پوست شما است که به اختصار معرفی خواهند شد. آیا واقعا کرمهای ضد چروک تاثیر گذارند؟ آیا کرم های ضد چروک واقعا موثر هستند؟ این کرم ضد چروک ایرانی، توسط برند پریکاتن (Parikatan) ساخته شده است. ویتامینهای موجود در این کرم از پیری، قرمزی و التهاب پوست جلوگیری کرده و خشکی پوست را نیز کاهش میدهد. رفع چروکهای سطحی و گذرای ناشی از خشکی پوست با استفاده از کمپلکس موجود، از دیگر مزایای بهترین کرم ضد چروک دکتر ژیلا است. کرمهای ضد چروک؛ اکسیر جوانی حتی در ۵۰ سالگی! همچنین دقت داشته باشید که از کرم ضد چروک نباید انتظار معجزه داشت و حتی قویترین کرم ضد چروک هم قادر است تا حدی جروکهای قدیمی را کمرنگ کند اما قادر خواهد بود که مانع از انتشار چروک در سطح پوست شما شود.

در کرم ضد چروک و دور چشم قوی مای از جنستئین استفاده شده است. کرم دور چشم و کرم ضد چروک مای ، برای رفع چین و چروک صورت و ناحیه حساس اطراف چشم فرموله و تولید شدهاند. کرم جوان کننده مای فارما، علاوه بر لایه برداری از پوست با استفاده از آلفا هیدروکسی اسیدها، التهابات پوست را برطرف و آن را تغذیه میکند. کرم الکسیس مدل MULTI-ACTIVE سرشار از ترکیبات جوان ساز، لیفت کننده و آبرسان که به کند کردن روند پیری کمک شایانی میکند. این کرم باکیفیت و پرطرفدار سرشار از آنتیاکسیدان و ویتامینهای ضروری است که یکی از بهترین گزینهها برای مبارزه با رادیکالهای آزاد میباشد. کرم لیفتینگ و سفت کننده پوست فابریگاس (Fabregas) دارای خاصیت ضد چروک و سفت کننده بوده و در صورت استفاده مداوم بصورت دورهای برای سنین بالاتر نیز اثربخش میباشد. دارای قدرت آبرسانی بالا، بازسازی کننده و محرک فیبروبلاستها برای تولید کلاژن بیشتر است تا علاوه بر تاثیرگذاری عمقی بر روی پوست، باعث انعطاف پذیری و استحکام پوست شده و از ایجاد چین و چروک و شل شدن پوست جلوگیری کند. در استفاده از لایه بردار (جوان کننده) قرمز شدن پوست عادی بوده، اما اگر شدت این قرمزی زیاد شده یا مصرف کرم باعث ایجاد حساسیت، سوزش یا التهاب شد؛ با پزشک خود مشورت و مصرف فرآورده را قطع کنید.