معرفی 23 مدل بهترین کرم ضد چروک (باکیفیت عالی) ایرانی و خارجی

قیمت یک محصول هیچ ارتباطی با تأثیر گذاری آن ندارد به عبارت دیگر گران بودن یک محصول ضرورتاً به این معنی نیست که در مقایسه با محصولات ارزان قیمت کارایی بیشتری دارد. و هیچ احساسی بهتر از نگاه کردن به آینه و دوست داشتن آنچه می بینید وجود ندارد. از آنجایی که سازمان غذا و داروی آمریکا به ارزیابی محصولات زیبایی و اثرگذاری آنها نپرداخته است هیچ تضمینی مبنی بر استفاده از آنها و کاهش چروک صورت شما وجود ندارد. ضمن این که باید از قبل بدانیم کرم ضد چروک معجزه آسا نیست و ضمنا نمیتواند در طول یک شب اثرگذاری چشمگیری داشته باشد. این محصول به دلیل کیفیت مواد به کار رفته و اثرگذاری عالی از پرفروش ترین محصولات اسکین کد در 19 سال اخیر می باشد. به یاد داشته باشید که کرم ها اگر به درستی زده نشوند، حتی اگر گران ترین کرم ضد چروک هم باشند، و به درستی ماساژ داده نشوند تنها می توانند ۵۰ درصد کارایی داشته باشند.

کرم ضد چروک شب collagen لورآل با تقویت بافتهای داخلی پوست و سفت کردن این بافت ها ، با فرمول ویژه و موثری ، در عین شاداب ، نرم و لطیف نگه داشتن پوست ، با دارا بودن کلاژن فراوان ، چروک های ایجاد شده در سطح آن را از بین می برد و پوست را سفید و شفاف کی کند. استفاده از کرم ضد چروک شب (کرم شب) باید از سن ۳۰ سالگی به بالا باشد. اگر قرار است از بروز چین و چروکها جلوگیری کنید ، می توانید از یک مرطوب کننده که باعث می شود پوست شما شب و روز مرطوب بماند استفاده کنید. محصولاتی که بدون نیاز به نسخه پزشک تهیه میشوند جزو گروه داروها قرار نمیگیرند به همین دلیل تحقیقات علمی در ارتباط با اثر گذاری آنها انجام نمیشود. کرم آنتی ایج الارو چین و چروکهای عمیق پوست صورت را کاهش میدهد و از چروک شدن و پیری پوست جلوگیری میکند؛ مانع از افتادگی پوست میشود و اثر سفت کنندگی آن بر روی پوست، بهسرعت قابل مشاهده است. کرم لیفتنت آنتی ایج الارو نهتنها رطوبت طبیعی پوست را حفظ میکند بلکه تقویت کنندهی پوست هم هست.

این مواد نه تنها حاوی SPF 30 برای محافظت از پوست در برابر پیری ناشی از اشعه ماورابنفش است ، بلکه فرمول حاوی اسید هیالورونیک به بهبود نوساز یپوست در سطح و جذب رطویت بیشتر برای مرطوب نگه داشتن و لطافت کمک می کند. اشعه UVA باعث آسیب الاستین در پوست ما می شود که در نهایت منجر به چین و چروک و افتادگی پوست می شود. این کرم باعث بهبود خشکی پوست و بیماریهای ناشی از آن میشود. ویتامینهای موجود در این کرم از پیری، قرمزی و التهاب پوست جلوگیری کرده و خشکی پوست را نیز کاهش میدهد. پوست انسان در اثر آلودگی ها و انواع موارد خارجی دچار خشکی و کمبود آب می شود. استفاده از کرم های ضد پیری را به طور منظم در طولانی مدت ادامه دهید تا اثر کامل آن را مشاهده کنید. این کرم دارای اثر آنی در سفت کنندگی پوست، و لیفتینگ آن در سریعترین زمان ممکن است. از آن جایی که شرایط جسمانی و هر فرد با فرد دیگر متفاوت است ممکن است محصولی که باعث بهبود کیفیت پوست یک بیمار شده است تاثیری در بهبود شرایط پوست فرد دیگر نداشته باشد.

از سن 30 سالگی به بعد کلاژن سازی پوست بسیار کند انجام می شود و این کار باعث چروک شدن پوست می گردد . در روش اول پزشک به از بین بردن سلولهای مرده یا خسته پوست میپردازد و برای این کار از پیلینگ شیمیایی، میکرودرم ابریژن و میکرونیدلینگ استفاده میکند. بستگی دارد. آیا به دنبال جلوگیری از چین چروک هستید یا به حداقل رساندن چین و چروک های موجود؟ برای اتنخاب کرم مناسب شما ابتدا باید تفاوت کرم های ضد چروک ( Anti Wrinkle ) و کرم های ضد پیری ( Anti Age ) را بدانید. یک کرم ضد چروک با توجه به ترکیباتی که دارد و تعداد دفعاتی که شما از آن استفاده میکنید نوع پوست شما و نوع چروکی که باید درمان شود میتواند به بهبود ظاهر صورت تان کمک نماید. ساکارید ایزومرات: یک ترکیب طبیعى (پلى ساکارید) است که قدرت نگهدارى آب را در پوست، حتى در شرایط بد آب و هوایى حفظ مى نماید. کرم ضد چروک الکسیس مدل MULTI-ACTIVE یک محصول بسیار قوی غنی از ترکیبات جوان ساز ، لیفت کننده و آبرسان قوی جهت تاخیر در روند پیری پوست ، مناسب برای پوست های خشک و کم آب می باشد. از تماس مواد با چشم خودداری کنید و در صورت تماس احتمالی، چشم را کاملا با آب شستشو دهید.