معرفی 23 مدل بهترین کرم ضد چروک (باکیفیت عالی) ایرانی و خارجی

یکی از محصولات باکیفیت و پرفروش تولیدشده توسط این برند به ضد چروک C Booster میتوان اشاره کرد. اگر قرمزی، جوش، تاول و سوزش اتفاق افتاد، دیگر از آن کرم ضد چروک چشم استفاده نکنید. اگر در پوست خود چین و چروک های عمیق مشاهده می کنید بدون شک بهره گیری از کرم ضد چروک پوست برای بهبود این چروک های عمیق ایده ال ترین گزینه به شمار می آید. مهمتر این که با افزایش سن پوست شما به آبرسانی عمیقتری نیاز دارد؛ حتی اگر پوستی فوق العاده چرب داشته باشید که حتی در سنین بالا منافذ باز موجود در آن پوستتان را مستعد جوش میکند. تاثیر محصولات هورمون رسانی ضد چروک تالگو بر پوست محصولات اکسپشنال با عملکرد بسیار بالا یک راه حل دائمی برای مراقبت پوستی است. بهترین راه حل پیشگیری از پیری زودرس پوست، استفاده از کرم های ضد آفتاب و کرم های جوان کننده، مانند کرم ضد چروک و لایه بردار است. اما یک کرم ضد چروک قوی، در رفع چین و چروکهای بسیار موثر بوده و پوست را لیفت میکند. از سوى دیگر این محصول، با ایجاد حالت آرامش در عضلات صورت، فشار ناشى از انقباض عضلات بر روى پوست را از بین مى برد و به رفع چین و چروک ها کمک مى کند.

کلاژن به طور طبیعی در پوست تولید می شود و مانع از چروک پوست می گردد. به طور نرمال و از نگاه پزشکی روند پیری اکثر افراد از سی سالگی شروع میشود ولی باتوجه به تمام مواردی که قبل از این ذکر کردیم میدانیم که عوامل زیادی بر سن شروع پیری پوست اثرگذار هستند. زمان خاصی برای آغاز این فرآیند وجود ندارد ولی تاثیر عوامل مخرب محیطی که تماس مداوم با نور خورشید و رادیکال های آزاد از مهمترین آن ها می باشد، در تسریع این پدیده به اثبات رسیده است. کمپلکس MDI با افزایش میزان کلاژن در پوست، موجب حفاظت پوست در برابر عوامل مخرب نور خورشید، استرس و آلودگی های محیطی می شود. این محصول بهعنوان یک آنتیاکسیدان قوی عمل کرده و مانع از پیری زودرس پوست براثر تابش نور خورشید، آلایندهها، مواد آرایشی و … برای پر کردن این نوع چروک ها، باید از ضد چروک های قوی تر استفاده کنیم. طبق نظر متخصصان زیبایی، افراد برای کلاژن سازی، محافظت و آبرسانی قوی به پوست، باید با توجه به نوع پوست و درصد خشکی آن از بهترین کرم ضد چروک استفاده نمایند.

بسیاری از متخصصان توصیه میکنند پس از سن 30 سالگی بهتر است استفاده از کرم ضد چروک را در برنامه روتین پوستی خود قرار دهید. فرمولاسیون کرم ضد چروک مای و کرم جوان کننده مای به نحوی است که در حین لایه برداری، آسیبی به پوست شما وارد نکرده و کوچکترین التهابات ایجاد شده روی پوست را نیز بر طرف میکند. کرم ضد چروک و جوان کننده چیست؟ آلودگی هوا، شرایط آب و هوایی خشک و فاقد رطوبت، سبک زندگی و رژیم غذایی نامناسب، استرس روزانه، تغییرات هورمونی، خشکی و دهیدراته بودن پوست، استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی نامناسب، رادیکال های آزاد و بالا رفتن سن، همگی جزو عواملی هستند که باعث ایجاد چین و چروک بر روی پوست می شوند. این کرم نیز برای افراد بالای 35 سال با پوست های معمولی تا خشک مناسب است. کرم مخصوص پوست خشک: افرادی که پوست چربی دارند از باید کرم های مخصوص خود استفاده نمایند چراکه پوست خشک بیشتر مستعد چین و چروک است و باید مرطوب نگه داشته شود.

این ماده نقش بسیار موثری در رفع چین و چروک ها دارد. کار اصلی کرم ضد چروک پیشگیری از ایجاد چین و چروک و در مرحله بعدی بر طرف کردن چین و چروک ها و تقویت استحکام پوست است. خنده های بیش از حد، استرس، اضطراب، اخم و عصبانیت از جمله عوامل ایجاد چین و چروک های صورت در سنین 20 تا 50 سال هستند. کرم مغذی و ضد چروک آردن مدل اکسپرتیج برای افراد بالای 40 سال که چروکهایی با عمق بیشتر دارند مناسب است ضمن اینکه باوجود ترکیباتی مؤثر روشنکننده، مرطوبکننده و التیامبخش بوده و در بازگرداندن زیبایی پوست مؤثر است. البته بهتر است هنگام خرید کرم ضد چروک با توجه به وجود برندهای متنوع، با یک متخصص پوست و مو مشورت کنید تا کرم مناسب با نوع پوست و میزان خشکی آن انتخاب کنید. قبل استفاده کرم را روی پوست دست تست کنید؛ در صورت بروز حساسیت، قرمزی زیاد و خارش مصرف را قطع و با پزشک مشورت کنید. استفاده از کرم های مرغوب و استاندارد شما را از بوتاکس و عمل های جراحی پر هزینه در امان نگاه می دارد کافی است متناسب با پوست خود و بررسی محصولات ارائه شده ایده ال ترین انتخاب را از آن خود کنید.