معرفی 23 مدل بهترین کرم ضد چروک (باکیفیت عالی) ایرانی و خارجی

کرم های ضد چروک عموماً حاوی آنتی اکسیدان هایی چون کوآنزیم Q10، چای سبز یا کینتین هستند که مولکول های ناپایدار اشعه آفتاب و رادیکال های آزادی که باعث ایجاد چین چروک می شوند را از بین خواهند برد. ریتینول: این ماده هم یکی از عناصر مهم موجود در کرم های ضد چروک می باشد و از خاصیت ضد چروکی خوبی برخوردار است. نمک هاى عناصر کمیاب سدیم، منیزیم، روى و منگنز: باعث افزایش سرعت متابولیسم سلول هاى پوست مى شوند و اعمال فیزیولوژیک پوست را به حالت طبیعى باز مى گردانند. هیالورونیک اسید: یکی از مهم ترین عناصر در زیبایی پوست هیالورونیک اسید است که در بدن به طور طبیعی تولید می شود اما با بالا رفتن سن این ماده کمی کمتر تولید می شود. پس قبل از به وجود آمدن چروکها، بهتر است که به فکر جلوگیری و پیشرفت آن باشیم. حتی اگر از همین حالا به فکر استفاده از کرمهای ضد چروک باشید باز هم نمیتوانید با آثار استعمال دخانیات و سیگار مقابله کنید.

نکتهی مثبت در این محصول، قابلیت استفاده از آن برای صورت و گردن نیز است. البته این مواد حاوی «رتینول» هستند که بهویژه در ابتدا میتوانند اثر تحریککننده یا خشککنندگی روی پوست داشته باشند، اما سایر مواد رایج ضد پیری مانند «اسید گلیکولیک»، «اسید لاکتیک» و «اسید سالیسیلیک» نیز در صورت استفادهی بیشازحد، میتوانند همان کار را انجام دهند. بسیاری از افراد معتقدند پوستهای چرب نسبت به انواع دیگر پوست دیرتر پیر میشود، اما در حقیقت، پوست چرب نیز دقیقا مانند سایر پوستها بهمرور چینوچروک خواهد داشت، اگرچه ممکن است صافتر به نظر برسد؛ زیرا تولید سبوم (چربی) به حفظ بافت و درخشش طبیعی پوست کمک میکند. چرا بعضی پوستها زودتر پیر میشوند؟ این محصول حاوی ویتامینهای E و C بوده و برای انواع پوستها قابل استفاده است. استفاده از قویترین آنتیاکسیدانها نظیر کوآنزیم «Q10»، عصاره برگ زیتون و ویتامینهای «E» و «C» و همچنین، استفاده از کمپلکس مهارکننده آنزیم «کلاژناز» از تخریب کلاژن ممانعت به عمل میآورد. ژل کرم بازسازی و جوان کننده پوست پریم محصولی نوین و چند منظوره حاوی آسکوربیک اسید خالص، با جذب پوستی سریع و فوق العاده و عصاره طبیعی آلوی کاکادو (مهمترین منبع ویتامین C در طبیعت) می باشد که ضمن دارا بودن خاصیت مهار اثرات مخرب آلودگی هوا، با مکانیسمهای مختلف فرآیند پیری پوست را مهار می کند و موجب روشن شدن پوست، سنتز کلاژن و جوانسازی می شود.

خرید کرم ضد چروک با توجه به نوع پوست و سن می تواند در افزایش خاصیت الاستیسیته و کشسانی پوست، کاهش ظاهر چین و چروک صورت و جوانسازی آن موثر واقع شود. یکی از راههای مؤثر برای کند کردن روند پیری و کاهش چینوچروک، استفاده از کرم ضد چروک میباشد. اگر از این نوع کرم ها در طول روز استفاده می کنید، حتما نسبت به آفتاب سوختگی مراقب باشید و از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید. همچنین در صورت بروز آفتاب سوختگی های ناگهانی، استفاده از ژل آلوئه ورای ۹۹% سودا میتواند باعث بهبود مواضع آسیب دیده پوستی گردد. این کرم شب دارای دوز بالایی از ویتامینها و مواد معدنی مؤثر و مورد نیاز پوست است تا در طی شب که بهترین زمان جذب و تاثیرگذاری مواد مغذی روی پوست است، سلولهای آسیب دیده را ترمیم و بازسازی نماید. در کنار کرم های شب باید از کرم روز هم استفاده کنیم. کرم شب کیوتن فابریگاس، دارای کوآنزیم Q10 (یک ماده مغذی) است که بهطور طبیعی در بدن تولید میشود و به تولید انرژی در سلولهای پوست کمک میکند. عصاره خاویار سریع جذب پوست میشود و سبب درخشندگی و یکنواختی پوست خواهد شد. کرم خاویار پریزن مدل 001 حجم 50 میلیلیتر سبب ترمیم غشای سلولی و بهبود اکسیژنرسانی به پوست میشود.

چه عواملی موجب بروز چروکهای صورت میشود؟ کرمهای ضد چروک بالای ۵۰ سال تا چه اندازه اثرگذار هستند؟ برای این افراد به یک کرم ضد چروک بالای ۵۰ سال و خاص نیاز است که ترکیبات قویتری نسبت به محصولات دیگر بازار داشته باشد. با انتخاب ترکیبات فعال در کرم ضد چروک رطوبت رسانی عمیق به پوست و با تقویت لایه های پوستی مانع از دست رفتن رطوبت و جلوگیری از روند پیری پوست خواهد شد .جلبک سبز- قهوه ای(کلپ) موجود در این کرم منبع غنی از ویتامین ها ، مواد معدنی(ید) و اسید آمینه های مفید است که علاوه بر تغذیه مناسب پوست .چروکهای سطحی را کاهش می دهد و با حفظ تعادل هورمونی پوست موجب افزایش جریان خون در سطح پوست می شود. در ترکیبات این کرم از کوآنزیم Q10 استفاده شده که تقویت کنندهی سنتژ کلاژن و الاستین و محافظت کنندهی پوست در برابر آسیبهای ناشی از اشعهی ماوراء بنفش نور خورشید و رادیکالهای آزاد است.