فرصت های جدید متاورس برای اینفلوئنسرهای دیجیتالی

تجربه بهره گیری از اینفلونسرهای دیجیتال فعلی توسط برندها و سازمانها، شاید بتواند مقدمه ای برای استفاده از رباتهای انسان نما در جایگاه اینفلوئنسر باشد. آنها بعضاً ممکن است تبلیغاتی داشته باشند که تجربه ای از آن نداشته باشند مانند تبلیغ یک کرم ضد چروک که هرگز این اینفلوئنسر صورتش چروک نبوده و نخواهد بود. بدترین و مضرترین عادتهایی که من بارها و بارها با آنها برخورد کردهام، چه هستند؟ اگرتنها یک موضوع، باعث نگرانی من در مورد بیمارانم بشود، این است که داشتن پوستی عالی نیازمند مصرف کرمی معجزه گر ساخته شده از گیاهان کمیاب دریایی مدارشمالگان نیست. هیالورونات سدیم موجود در کرم ماتریکس که به عنوان یک آنتی ­اکسیدان، لقب «اسفنج طبیعی» گرفته، فیبرهای کلاژن رو کاملاً هیدراته میکنه و موجب ایجاد رطوبت در لایه های زیرین پوست میشه و در عین حال، لایه های بیرونی پوست را احیاء میکنه بطوری که پوست نرمتر و درخشان تر شده و فوراً ظاهر خطوط و چین و چروک ها رو بهبود میبخشه. زیرا در طول شب که بدن در حال استراحت است بهترین زمان برای جذب و تاثیر گذاری کرم بر روی پوست می باشد.

است. فرمول این کرم شب و روز که سرشار از مواد فعال می باشد، خواص بازسازی کننده بسیار قوی داشته، برای بانوان بالای 50 سال با هر نوع پوستی طراحی گشته که چروک روی صورتشان یا دائمی شده و یا در حال عمیق شدن می باشد. ممکن است خرید محصولات گران قیمت با بسته بندی زیبا و لوکس از بوتیکها احساس بسیار خوب و باکلاس بودن را به شما بدهد اما باید بدانید که ضرورتی برای داشتن یک پوست عالی ندارند.زیرا این شرکتها هزینههای گزافی صرف تحقیقات بی نظیر و توسعه محصولات خود میکنند. بسیار تلاش کرده اند تا قدم در دنیای اینفلوئنسرهای مجازی بگذارند و در این خصوص نیز سرمایه گذاری های لازم را صورت داده اند تا با خلق اینفلوئنسرهای خاص به تحقق اهداف بپردازند. این کرم ضد چروک ایرانی با فرمولاسیون خاص و ویژهای که دارد، به عنوان جوانکننده و سفتکننده پوست صورت مورد استفاده قرار میگیرد. در شرایطی که بسیاری به سراغ اینفلوئنسرهای دیجیتالی می روند، برخی شرکت ها و برندها نیز ممکن است با وجود امکان خلق شخصیت های مجازی جدید، به این فکر بیفتند که به مسکاتهای خود (کاراکترهای خاص هر شرکت و سازمان)، جان بخشند و به یاری انها سبک زندگی و نوع مصرف مورد نظر خود را ترویج دهند.

کرم لیفتینگ صورت الارو به عنوان یکی دیگر از محصولات پرطرفدار و پرفروش برند فرانسوی الارو با خاصیت ضد چروک قوی توانسته جزو محبوب ترین محصولات مراقبت صورت از نظر خانم ها قرار بگیرد و درصد رضایت بالایی از مصرف کنندگان را به خود اختصاص دهد. البته این مواد حاوی «رتینول» هستند که بهویژه در ابتدا میتوانند اثر تحریککننده یا خشککنندگی روی پوست داشته باشند، اما سایر مواد رایج ضد پیری مانند «اسید گلیکولیک»، «اسید لاکتیک» و «اسید سالیسیلیک» نیز در صورت استفادهی بیشازحد، میتوانند همان کار را انجام دهند. و عوامل بیرونی که تحت تاثیر محیط اطراف است. حتی گاه ممکن است اینفلوئنسرها رنگ و بوی فرهنگی، تاریخی و… خلق و فعالیت اینفلوئنسرهای دیجیتالی که واقعی نیز به نظر می رسند نگرانی هایی به وجود آورده اند به طور مثال اینکه ممکن است توسط کودکان، نوجوانان و… رتینول که یک فرم از ویتامین آ هست، تنها ترکیب جدیدی است که ثابت شده نه تنها از خطها و چروکها جلوگیری میکند بلکه خط و چروکهایی را هم که دارید کمتر میکند.

بلکه تنها با یک سری عادتهای خوب ساده میتوان چنین پوستی را به دست آورد. همانگونه که در بالا عنوان شد برای کاهش عوارض کرم های دور چشم، می توان این کرم ها را در منزل تهیه نمود. اگر ناچار به انتخاب این محصولات هستید، پول خود را صرف خرید رتینوید کنید و بقیه نیازهای خود را با تجویز پزشک خود از داروخانه تهیه کنید. پس از 30 سالگی توصیه میکنم به یک متخصص پوست مراجعه کنید تا رتینویدهای قویتری(مانند رتین- آ، دیفرین یا تازورک و امثال آن) را برای شما تجویز کند. بله درست است که شما میتوانید هزینههای زیادی صرف مراقبت از پوست خود کنید، صورت خود را ماساژ دهید و پوست لطیفی داشته باشید، اما مطالعات نشان داده که پوست 80% از افراد پس از ماساژ صورت از بین میرود. ویتامین سی و رتینول دو ترکیب حیاتی هستند که میتوانند به صورت مستقل هم در کنار کرم ضد چروک استفاده شوند. ولی کرِمهای خوب بسیاری وجود دارند که حاوی رتینول کمتری هستند.کرم شب ضد چروک راک رتینول کارکسیون، کرم شب نئوترژنا برای پوست سالم و رتینول اسکین سیوتیکالز را می توان نام برد. رطوبت رسان و مرطوب کننده قوی پوست، حاوی مواد آنتی اکسیدان، بهبود دهنده حالت کشسانی پوست، درمان جوش و جای جوش به علت خاصیت ضد باکتری قوی برگ درخت چای از دیگر مزایای کرم ضد چروک فوری درمولند است.