شبها روی پوست تمیز استفاده شود

آملیوکس این کار ار با تحریک سنتز پروتئینهای رشته ای کلاژن و الاستن که مهمترین پروتئینهای بافت پوست هستند و باعث حجم گرفتن و استحکام پوست می شوند انجام می دهد . کرمهای دور چشم حاوی مواد مرطوب کننده، ویتامین A، C، E و در مواردی لایه بردارهای بسیار ضعیفی هستند که نقش بافتسازی دارند. ویتامین سی و رتینول دو ترکیب حیاتی هستند که میتوانند به صورت مستقل هم در کنار کرم ضد چروک استفاده شوند. از دیگر قویترین کرمهای ضد چروک کرم ضد چروک درمدن SPF50 است که علاوه بر آنکه موجب کاهش چروکهای سطح پوست میشود، از پوست دربرابر اشعههای آفتاب هم محافظت میکند درنتیجه به عنوان ضدآفتاب هم قابل استفاده میباشد و به عنوان کرم روز مورد استفاده قرار میگیرد. لازم به ذکر است این کرم باید روزی 1 بار به هنگام شب به دور از نور آفتاب استفاده شود. اگر شما هم سری به بازار زده باشید با تنوع زیاد مدل های این کرم ها مواجه شده اید و این موضوع انتخاب را برای شما سخت کرده است.

کرم ضد چروک شب collagen لورآل با تقویت بافتهای داخلی پوست و سفت کردن این بافت ها ، با فرمول ویژه و موثری ، در عین شاداب ، نرم و لطیف نگه داشتن پوست ، با دارا بودن کلاژن فراوان ، چروک های ایجاد شده در سطح آن را از بین می برد و پوست را سفید و شفاف کی کند. ضد چروک مدیلن با کاهش لکهایی موجود بر روی پوست موجب درخشندگی و شفافیت پوست گردیده و با تولید کلاژن و بازسازی سلولها، پوست را لطیف و مخملی میکند. پس باید اندکی صبر و حوصله داشته باشید تا بعد از گذشت چند ماه اثر این کرم ها را بر روی پوست خود مشاهده کنید. سن انسان ها هر روز بالاتر می رود و پیری تاثیر خود را بیشتر بر چهره افراد نمایان می کند. با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید کرمضد چروک مورد نظر خود را خریداری نمایید. کرم ضد چروک (Ellaro) الارو: این برند هم یک برند فرانسوی است که در کشور ایران شناخته تر است و از محبوبیت بالایی برخوردار است.

لازم است یک عینک ساز این مساله را تایید کند. کرم شب والنسی مدل خاویار دارای خاصیت ضد چروکی بوده و برای کند کردن روند پیری پوست بسیار مؤثر است. حاوی سرامید-2 که خاصیت بازسازی، حفظ جوانی و نگهداری رطوبت پوست را دارا میباشد. محصولات الارو دارای اثر بخشی موثر، سریع و بدون بازگشت بوده و ضمن از بین بردن چین و چروک، باعث حفظ طولانی مدت جوانی پوست شما میشوند. کرم شب دکتر ژیلا سری Anti Aging مدل Lightening And Nourishing با بهرهگیری از ترکیبات روغن آوا کادو و عصاره چای سبز به حفظ طراوت و شادابی پوست کمک شایانی کرده و از پیری زودرس آن جلوگیری میکند. این کرم که مناسب استفاده در شب است برای رفع خطوط عمیق پوست فرموله شده است. مثلا اگر میخواهید از سرمهای ضد پیری در شب استفاده کنید، بهتر است یک لایه کرم روی آن قرار گیرد مخصوصا اگر پوستتان خیلی خشک باشد.

با استفاده از کرم ضد پیری الارو بهراحتی میتوانید نهتنها از رسیدن پیری جلوگیری کنید بلکه پوست چروک و پیر شده را هم تا حدی درمان کنید. ابتدا پوست صورت را بشورید تا پوست تمیز و عاری از چربی و آلودگی باشد. ابتدا باید کرم را روی بخشی از پوست امتحان کرد. ۱بل از خرید این کرم ها روی جعبه را بخوانید می بایست شامل موادی مانند ویتامین A ، E ، C بتا کاروتن، لیکوپن، و سلنیوم باشند. ویتامین C، ویتامین E و ویتامین B3 در ساختار انواع کرم ضد چروک به بهترین شکل ممکن جذب پوست میشوند. ANTI AGEING حاوی جلبک سبز-قهوهای، ویتامین E و اسیدآمینههای مفید که با تغذیه مناسب پوست باعث رفع چروکهای سطحی پوست میگردد. کرم ضد چروک(PIONNIERE) فیتومر: مربوط به یک شرکت فرانسوی می باشد که در زمینه محصولات آرایشی بهداشتی فعالیت می کند. و در زمینه تولید محصولات آرایشی بهداشتی فعالیت می کند. استفاده از کرم آرایشی نباید باعث ایجاد واکنش در پوست شود. کرم دور چشم را میتوان برای تمام صورت استفاده کرد اما اگر کرمهای آرایشی صورت تحریک کننده پوست اطراف چشم باشد، نباید آنها را دور پلک بمالید. البته استفاده از عینک محافظ پوست مقابل اشعه ماورایبنفش نیاز به استفاده از کرم دور چشم و ضدآفتاب در اطراف چشم را برطرف میکند اما باید مطمئن باشید که عینک استاندارد است و از پوست اطراف چشم در برابر اشعه A و B محافظت میکند.