درباره ضد چروک ها و نحوه استفاده از آن ها چه میدانید ؟

ویتامین سی بیشتر به عنوان روشن کننده پوست شناخته میشود ولی جالب است بدانید این ویتامین یک آنتی اکسیدان قوی است. کرم یوس هیدرا الارو موجب افزایش انعطاف پذیری پوست و تقویت عضلات پوست به ویژه پوست اطراف چشم و پیشانی گردیده تا این مناطق که بیشتر مستعد چروک پوستی می باشند تقویت گردیده و از ایجاد چروک جلوگیری گردد. البته ذکر این نکته الزامی است که کرم ضد چروک دور چشم حتی نوع بسیار قوی آن یعنی انواع کرم ضد چروک دور چشم قوی هم قدرت از بین بردن صد در صدی چروکهای اطراف چشم را ندارد چرا که قدرت اصلی و تاثیرگذاری عمده آنها بر جلوگیری از بیشتر شدن چروکهای سطح اطراف چشم میباشد و تاثیر بسیار کمی هم در از بین بردن این چروکهای خواهند داشت. در چه سنی باید از کرم ضد چروک استفاده کرد؟ کرمهای ویتامین C چه تاثیراتی دارند؟ بهترین زمان شروع استفاده از کرم ضد چروک دور چشم چه زمانی است؟

گفتنی است این محصول جزو بهترین کرم ضد چروک ایرانی بازار به شمار میرود. علاوه بر این با گذشت زمان و افزایش سن، پوست خاصیت کشسانی خود را از دست می دهد و به محصولات کمک کننده نیاز پیدا می کند. کرم شب پوستتان را ترمیم، شفاف، روشن، نرم و مرطوب می کند. تفاوت کرم ضد چروک درمولند با کرم ضد چروک فوری درمولند در این است که کرم های ضدچروک ، می توانند چروک ها را بهبود ببخشند و این بهبود بستگی به نوع کرم و مدت استفاده و روش استفاده از آن کرم ضدچروک دارد. اما اگر باز هم مشتاق به استفاده از آن در طول روز بودید هنگام بیرون رفتن از خانه کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید. در واقع در طول شب همه کار می کنند تا پوست شما سالم و سرحال برای شروع صبحی دوباره آماده شود. همان طور که از اسمش پیداست، این کرم با هدف مصرف در شب تولید شده است. برخی از کرمهای دور چشم خواص ضدآفتاب هم دارند که البته مخصوص روز هستند. یکی از مواردی که میتواند گزینه بسیار مناسبی برای چروکهای پوست دور چشم به شمار برود، استفاده از کرم ضد چروک دور چشم است. اگر شما هم سری به بازار زده باشید با تنوع زیاد مدل های این کرم ها مواجه شده اید و این موضوع انتخاب را برای شما سخت کرده است.

• در دهه سی و چهل سالگی باید به دنبال کرمی باشید که ترکیبات فعالی چون کلاژن، آمینو اسید، سرامید، رتینول و آنتی اکسیدان ها دارد. اگر می خواهید پوستی سالم و شفاف داشته باشید با ما همراه باشید. حتما قبل از خرید با یک مشاور آرایشی بهداشتی مشورت کنید و یا حداقل با مطالعه در وب و خواندن مشخصات دقیق نوشته شده روی ظروف آرایشی بهداشتی اقدام به خرید نمایید. تحریك سلول های پوستی برای ساخت كلاژن تقریبا یك فرآیند بلندمدت است و در ماه های اول استفاده از بهترین کرم ضد چروک احتمالا هیچ تغییری مشاهده نخواهید كرد. در این قسمت نکاتی را بیان می کنیم که شما را در انتخاب بهترین کرم شب روشن کننده و ضد چروک مورد نیازتان کمک می کند. اما اگر بخواهید از این کرم در روز استفاده کنید باید همراه با آن کرم ضد آفتاب با spf حداقل 15 بزنید. به این علت که آفتاب نمی تواند به پوست آن برسد.

پوست دور چشم به دلیل آنکه از بقیه قسمتهای پوست صورت نازکتر است، بسیار حساستر بوده و زودتر دچار آسیب و چروک میشود. هر شب روی صورت و گردن تمیز شده خود بمالید. باقی ماندن آلودگی و محصولات آرایشی بر روی پوست منجر به بسته شدن منافذ پوستی و جلوگیری از اکسیژن رسانی به پوست میشوذ. بنابراین وابسته به نیاز پوست، استفاده از محصولات مراقبتی میتواند کمک بسیاری به جلوگیری از شیوع و گسترش چروکها در سطح پوست دور چشم شود. پوست شما در طول روز در معرض استرس و آلودگی قرار دارد، به همین علت در پایان روز باید ترمیم و احیا شود. این نوع کرم ها برای این که بتوانند به خوبی در طول شب پوست را ترمیم کنند، بافتی غلیظ دارند. فرمول آن در طول شب موثر است. • در دهه پنجاه و شصت سالگی باید به سراغ کرم های قوی تر و ضد چروک بروید. مثلا اگر به سراغ بوتاکس برای کاهش و از بین بردن خط و خطوط پیری بروید، تنها تا 3 الی 4 ماه چین و چروک نخواهید داشت. کرم ضد چروک دور چشم قوی دارای ترکیباتی است که در جهت کلاژن سازی پوست و از بین بردن رادیکالهای آزاد موجود در پوست اطراف چشم عمل نموده و تا حد فراوانی در کاهش روند افزایش چروک و خطوط دور چشم تاثیرگذار خواهد بود.