بهترین کرم ضد چروک چه ویژگی هایی دارد؟

ضد چروک سینره با بهکارگیری مواد مرطوبکننده رطوبت موردنیاز پوست را تأمین و از شل شدگی آن جلوگیری میکند. امگا3، پتاسیوم، ویتامین های Aو E موجود در خاویار با تشکیل کمپلکس ویژه، ضمن تقویت از فرآینده پیری و شل شدگی پوست پیشگیری می کند. زنبق و طلا باعث روشنایی و افزایش خاصیت کشسانی می شود و جالب ترین اثر آن، محافظت و تقویت پوست ناشی از کمپلکس های ضد سرطان و تقویت سیستم ایمنی پوست صورت است. کرم های شب دارای این ویژگی می باشند که بتوانند با آسیب های ناشی از اثرات مضر محیطی نظیر آلودگی هوا، اشعه های UVA , UVB آفتاب، مواد آرایشی و همچنین رادیکال های آزاد که در مدت زمان روز سبب آسیب رساندن به پوست شده اند، مقابله کند و تا حدودی آن آسیب ها را جبران کند کرم ضد چروک شب لاکورا (LACURA ANTI AGING NACHTCREME) که حاوی آنزیم Q10 میباشد از قوی ترین کرم های شب ضد پیری می باشد. این کرم حاوی ویتامین های B5 و E و کوآنزیم Q10 می باشد. کوآنزیم Q10 به طور طبیعی در بافت پوست وجود دارد و ماهیچه های صورت را تقویت می کند و از افتادگی پوست جلوگیری می کند.

این محصول یک کرم ضدچروک و بازگرداننده جوانی است که با کمپلکس خاص بازسازی کننده سلول ، تقویت کلاژن و محافظت آنتی اکسیدانی ، پوستی شفاف ، صاف و لطیف به ارمغان می آورد و همچنین ویتامینه کننده پوست های دهیدراته می باشد. در این محصول از عصاره لیمو استفاده شده که علاوه بر داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی، رایحه ای مطبوع به شما می بخشد، همچنین این کرم التهابات پوستی مانند سوختگی، خارش و آلرژی را از بین می برد. کرم مرطوب کننده پوست بادی شاپ حاوی عصاره درخت چای مناسب پوست های چرب، حساس و لک دار می باشد. عصاره درخت چای نیز به از بین بردن جوش ها و لک ها کمک می کند. این عوامل مختلف سبب ایجاد لک های پوستی، تیرگی و ایجاد چین و چروک بر روی پوست ما می شوند. وین اکتیو که از محصولات پرطرفدار برند کدلی بهحساب میآید، نه تنها بهمنظور رفع چینوچروک دور چشمها استفاده میشود که از خاصیت ضد تیرگی دور چشم نیز برخوردار است.

همچنین در بعضی موارد لیفت پوست را انجام داده و چین و چروک را برطرف یا از ایجاد آن جلوگیری میکند.کرم ضد چروک مای نیز دارای همین عملکردها است. علاوه بر این، کرم ضد چروک دور چشم وین اکتیو از منابع غنی آنتیاکسیدان در فرمول خود بهره میبرد و حاوی ویتامین C است. نتایج استفاده از این محصول بر همگان آشکار است و ۱۰۰ درصد خانم هایی که از این محصول استفاده کرده اند زیبایی و تاثیر فوری آن را روی پوست خود احساس کرده اند. با استفاده از کرم های ضد چروک در کوتاه ترین زمان ممکن به نتایج خیره کننده ای دست پیدا می کنید. مهم ترین مواد تشکیل دهنده این کرم دی متیکون، گلیسیرین، نیاسینامید، پانتنول، ویتامین E و پالیتوئیل پنتاپپتید هستند. مهم نیست جوان هستید یا پیر، زن هستید یا مرد، شما باید حتما از یک کرم ضد چروک استفاده نمایید. یکی از عوامل مهم در این زمینه، بدون شک حفظ سلامتی و شادابی پوست صورت است و در این بین، از بین بردن چروکها اهمیت زیادی دارد.

پوست اطراف چشم بسیار حساس است؛ درنتیجه با گذشت زمان، در اثر عوامل محیطی مختلف مانند قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا یا نور مستقیم خورشید و همچنین عادات ناسالم مانند مصرف سیگار، نمک، کافئین و گوشت قرمز بهصورت مکرر میتواند به آن آسیب برساند. یعنی هم دور چشم و هم کرم ضدچروک صورت. علاوه بر این، میتوان با استفاده از یک کرم ضد چروک دور چشم مناسب، این خطوط ناراحتکننده را در ابتدای شکلگیری بهسادگی از بین برد اما در میان انواع مختلف کرمهای ضد چروک دور چشم از برندهای متنوع با ویژگیهای گوناگون، شما باید کدامیک را انتخاب کنید؟ بهطوریکه برای مثال، با استفاده از یک کرم ضد چروک دور چشم مناسب میتوان چندین سال جوانتر به نظر رسید. گفته می شود بهترین زمان برای استفاده از کرم ضد چین و چروک، بالای ۳۰ سال است. ترکیبات یک کرم ضد چروک بالای ۵۰ سال از اهمیت ویژهای برخوردار است. از دیگر ترکیبات استفاده شده در این کرم اسید میوه است که به کاهش چروکهای ریز کمک میکند. کرم دست ضد چروک الی ژن با ترکیبات کلاژن، ویتامین E و آنتی اکسیدانهای قوی، به رطوبت رسانی و رفع چین و چروک ناشی از خشکی در دستان کمک میکند، و در جوانسازی و نرم شدن پوست دست بسیار موثر است.