بهترین کرم ضد چروک ایرانی و خارجی

مثلا اگر میخواهید از سرمهای ضد پیری در شب استفاده کنید، بهتر است یک لایه کرم روی آن قرار گیرد مخصوصا اگر پوستتان خیلی خشک باشد. کرم ضد چروک و لیفتینگ قوی برند الارو (Ellaro) مدل «لیفتنت آنتی ایج» (Liftante Anti Age) 50 میلیلیتر حجم دارد. رتینول به عنوان یک جزء کلیدی در تمامی محصولات ضد پیری و ضد چروک لورآل وجود دارد. نوع محفظهی کرم الارو از یک کاسهی شیشهای و زرشکی رنگ ساخته شده است. کرم آنتی ایج الارو چین و چروکهای عمیق پوست صورت را کاهش میدهد و از چروک شدن و پیری پوست پیشگیری میکند؛ مانع از افتادگی پوست میشود و اثر سفت کنندگی آن بر روی پوست، بهسرعت قابل مشاهده است. این محصول کاملا طبیعی و گیاهی می باشد و هیچ آسیبی به پوست شما وارد نمی کند و شما بعد از چندبار استفاده از این کرم تغییرات قابل ملاحظه ای را در پوست خود مشاهده می کنید. چروک پوست حاصل از افزایش سن ، ژنتیک فرد، وضیعت خوابیدن ، کاهش حجم چربی و عضله بدن در اثر رژیم غذایی ، نورخورشید و خشکی پوست را می توانید با استفاده مداوم از کرم ضد چروک اُلی ژن رفع کنید .

با استفاده از کرم جوانی الارو بهراحتی میتوانید نهتنها از رسیدن پیری جلوگیری کنید بلکه پوست چروک و پیر شده را هم تا حدی درمان کنید. تا چروک های پوستی از بین بروند . افرادی که دچار چین و چروک صورت می شوند ممکن است اعتماد به نفس خود را از دست بدهند و نگران چین و چروک های صورت خود هستند این افراد راه های زیادی را برای از بین بردن چین و چروک های خود استفاده می کنند اما برخی از روش ها به از بین بردن چین و چروک های صورت آن ها کمک زیادی نمی کند. تقریبا از حدود 30 سالگی به بعد افراد کم کم چین و چروکی را بر روی صورت خود مشاهده می نمایند. به طور نرمال و از نگاه پزشکی روند پیری اکثر افراد از سی سالگی شروع میشود ولی باتوجه به تمام مواردی که قبل از این ذکر کردیم میدانیم که عوامل زیادی بر سن شروع پیری پوست اثرگذار هستند. حال ممکن است که بعضی از افراد به دلیل شرایط ژنتیکی، عوامل محیطی یا نوع پوست با توجه به تشخیص پزشک متخصص، مجبور باشند زودتر از سن 30 سالگی از کرم ضد چروک استفاده کنند. کرم ایج ریکاوری الارو هم از شل شدگی و افتادگی پوست جلوگیری به عمل میآورد و خاصیت نرم کنندگی و تقویت کنندگی هم دارد.

کرم ضد چروک و سفت کننده پوست صورت پرودرما حاوی پالمیتویل الیگو پپتید و کلاژن هیدرولیز شده که سبب بازسازی ساختار پوست، کاهش چین و چروک، افزایش استحکام و پیشگیری از شلی و افتادگی پوست صورت میشوند حاوی روغن آرگان و سویا ، نرم کننده های طبیعی هستند که با داشتن اسید های چرب ضروری موجب تقویت ساختار، حفظ رطوبت و افزایش نرمی، لطافت و انعطاف پذیری پوست صورت میشوند. این کرم با افزایش تولید کلاژن در پوست موجب افزایش قوام و الاستیسیته پوست و آبرسانی عمقی به سلولهای پوست میشه و آثار پیری زودرس از جمله لک های پوستی، چین و چروک، کدر و خشن شدن پوست رو از بین میبره و طراوت و جوانی پوست رو تثبیت میکنه و در نهایت با تقویت خاصیت کشسانی پوست از افتادگی پوست جلوگیری میکنه و موجب جوانسازی و لیفت پایدار پوست صورت و گردن میشه. سری محصولی رویتالیفت کلاسیک، شامل سه محصول کرم روز، شب و دور چشم است. نحوه استفاده از کرم های ضد چروک صورت و دور چشم به چه صورت است؟

تکنولوژی بکار گرفته شده در کرم ماتریکس موجب تولید کلاژن مورد نیاز پوست و برقراری یک تعادل آنزیمی استاندارد بین آنزیم های از بین برنده کلاژن و مهارکننده های طبیعی اونها در پوست میشه. در پوست انسان پروتئین های کلاژن مرتباً توسط فیبروبِلاست ها سنتز میشن و کلاژن های قدیمی و اضافی توسط یکسری آنزیمها تجزیه و تخریب میشن؛ در ساختار یک پوست سالم، برای منع فعالیت بیش از حد این آنزیمها و در نتیجه جلوگیری از تجزیه بیش از حد کلاژن پوست، این آنزیم ها باید در کنار مهارکننده هاشون حضور داشته باشن. این کرم موجب تسریع سنتز پروتئین های ساختاری پوست( کلاژن و الاستین) می شود و به دلیل داشتن روغن بادام شیرین، روغن سویا و روغن آرگان در ترکیبات آن علاوه بر اینکه چروک های سطحی را از بین می برد قادر به کاهش چروک های عمیق پوست خواهد شد.جهت استفاده صبح و شب پس از تمیز کردن پوست مقدار کافی از کرم را بصورت یکنواخت بر روی پوست صورت مالیده و به آرامی و توسط حرکات دورانی ماساژ دهید تا کاملا جذب پوست شود. سپس با کف دست مقداری پوست تان را فشار دهید که وضعیت پوست به ایده آل ترین حالت ممکن برسد. کرم را بر روی پوست تمیز صورت و گردنتان بمالید و بهآرامی ماساژ دهید تا جذب پوستتان شود و تاثیر خود را بگذارد.