بهترین مارک کرم ضد چروک دور چشم قوی چیست؟

داشتن حساسیت بیش از حد در مورد چروک ها فقط باعث بیشتر شدن آن ها می شود چرا که ممکن است شما از سر این وسواس بیش از حد به سراغ درمان هایی بروید که اصلا مناسب پوست تان نیستند و فقط باعث آسیب بیشتر به آن می شوند. نگرانی بعدی بحث عادت کردن ما به تأثیر گرفتن از شخصیت های مجازی غیرواقعی است که می توانند ما، زندگی و تصمیماتمان را تحت تأثیر قرار دهند که در این ارتباط از سوی کارشناسان و متخصصان تأکید می شود تا سوادهای مختلف افراد به ویژه سواد دیجیتالی، اینترنتی و رسانه ای آنها افزایش یابد تا آنها بدانند که یک اینفلوئنسر دیجیتال توسط چه کسی طراحی و اداره شده، چرا آن را اداره می کنند، چه سبک زندگی مدنظر آنهاست و دنبال چه تأثیری هستند و… آنها بعضاً ممکن است تبلیغاتی داشته باشند که تجربه ای از آن نداشته باشند مانند تبلیغ یک کرم ضد چروک که هرگز این اینفلوئنسر صورتش چروک نبوده و نخواهد بود. درعوض به دنبال پاک کنندههایی باشید که حاوی اسیدهای چرب هستند و درواقع، پوست شما را تقویت میکنند مانند محصولات داو یا حتی کرمهای خنک ساده. کرمهای ضدچروک بیشتر از بهوجود آمدن و عمیقتر شدن چروکها جلوگیری میکنند، بنابراین بهتر است قبل از بهوجود آمدن چروکها به فکر آنها باشیم.شاید بتوان گفت بهترین سن شروع استفاده ازچنین کرمهایی ۳۰ سال است اما باید بگویم استفاده از این کرمها نباید به همین سن اختصاص پیدا کند.

باید درنظر گرفته شود، یعنی نمیتوان بهطور کلی به همه توصیه کرد در ۳۰ سالگی مصرف این کرمها را شروع کنند مگر اینکه با توجه به موارد خاص سنهای بالاتر استفاده شود و معمولا کرمها نیز برای سن بالای ۳۰ طراحی شده است. تحریک سلولهای پوستی برای ساخت کلاژن تقریبا یک فرآیند بلندمدت است و در ماههای اول استفاده از اینگونه کرمها احتمالا هیچ تغییری مشاهده نخواهید کرد، بنابراین فرد باید بهطور درازمدت از اینگونه داروها استفاده کند تا کلاژنسازی در پوست اتفاق بیفتد. ممکن است خرید محصولات گران قیمت با بسته بندی زیبا و لوکس از بوتیکها احساس بسیار خوب و باکلاس بودن را به شما بدهد اما باید بدانید که ضرورتی برای داشتن یک پوست عالی ندارند.زیرا این شرکتها هزینههای گزافی صرف تحقیقات بی نظیر و توسعه محصولات خود میکنند. ولی کرِمهای خوب بسیاری وجود دارند که حاوی رتینول کمتری هستند.کرم شب ضد چروک راک رتینول کارکسیون، کرم شب نئوترژنا برای پوست سالم و رتینول اسکین سیوتیکالز را می توان نام برد. بلکه تنها با یک سری عادتهای خوب ساده میتوان چنین پوستی را به دست آورد. رتینول که یک فرم از ویتامین آ هست، تنها ترکیب جدیدی است که ثابت شده نه تنها از خطها و چروکها جلوگیری میکند بلکه خط و چروکهایی را هم که دارید کمتر میکند.

اگر پوست خشکی دارید، پاک کنندههای چرب را توصیه میکنم که چرک و آرایش شما را بدون از بین بردن لایه طبیعی محافظ پوست پاک میکند. در این کرم از ماتریکسیل که نوعی Penta Peptide است استفاده شده که به داخل پوست نفوذ کرده به فیبروپلاستها میرسد و کلاژن سازی را در آنها تسریع میکند در نتیجه پوست سریعتر بهبود پیدا میکند. کرم دور چشم نیتروژنا مدل hydro boost یک محصول بی نظیر است. این محصول حاوی نشاسته ، برنج و ویتامین E و Cمیباشد. کرمهای دور چشم حاوی مواد مرطوب کننده، ویتامین A، C، E و در مواردی لایه برداربسیار ضعیفی هستند که نقش بافتسازی دارند. روغن شترمرغ حاوی اسیدهای چرب ضروری نظیر امگا ۳، ۶، ۹ و همچنین ویتامین A و اسیدهای آمینه است که در حفظ سلامت و طراوت پوست بدن انسان تاثیر فراوانی دارد. اما زمانی می رسد که سرعت تولید این مواد در بدن کاهش پیدا می کند و منجر به چروک های پوستی می شود. درست مثل بقیه بدن شما، پوست شما همچنین به آنتی اکسیدان نیاز دارد تا سالم و صاف باقی بماند. اگر ناچار به انتخاب این محصولات هستید، پول خود را صرف خرید رتینوید کنید و بقیه نیازهای خود را با تجویز پزشک خود از داروخانه تهیه کنید.

برندها می توانند در آینده اینفلوئنسرهای دیجیتالی مخصوص خودشان را طراحی کرده و از آنها برای تبلیغ محصولات و خدمات خود استفاده کنند. بحث بر سر این است که اینفلوئنسرهای دیجیتالی گرچه واقعی نیستند ولی می توانند ظرفیت کسب و کار واقعی داشته باشند. با وجود اینکه چربی قابل ملاحظه ای نیز در ترکیب آن دیده می شود، اما ترکیبات آن به گونه ای است که باعث بسته شدن منافذ پوست نمی شود. وجود نیاسینامید، پالیتوئیل پنتاپپتید، گلیسیرین، پانتنول و سیلیکون در کرم های این برد موجب اثر بخشی سریع آن می شود. کرم ضدچروک Q10 دکتر ژیلا، با داشتن خواص روشن کنندگـی بسیار عالی و اثرات ضد چروک و لیفتینگ منـاسب، یک ترکیـب منحصـر به فـرد است کـه مـی توانـد اثـرات جـوان کننـده و شاداب کننـده داشته باشد. که موجب کاهش و رفع سیاهی، چروک و پف دور چشم می شود. کرم ضد چروک دور چشم نوتروژینا مدل سلولار بوست با فرمولاسیون خاص خود پف و تیرگی اطراف چشم را به طور چشم گیری کاهش می دهد. کرم ضد چروک روز انافیلین اناگرین(Onagrine ONAPHYLINE Anti-Ageing Day Cream)،یک کرم مغذی و لیفت کننده است که به کم کردن عمق چین و چروکها در طول روز کمک کرده همچنین پوست را نرم و لطیف و درخشان خواهد کرد.استفاده روزانه از کرم ضد چروک روز انافیلین اناگرین (Onagrine ONAPHYLINE Anti-Ageing Day Cream) موجب کاهش عمق چین و چروکها، محافظت و رطوبت رسانی به پوست و بازیابی حجم از دست رفته پوست میشود.